Do Otrokovic přijedou pražští Bohemians

V neděli přicestuje do Otrokovic rozjetý tým FbŠ Bohemians. Půjde o souboj týmů v první polovině tabulky.

Panteři v neděli od 18 hodin nastoupí v domácím prostředí Sportovní haly Štěrkoviště proti pražským Bohemians. Hosté jsou po osmi odehraných kolech na 4. místě s 16 body, Panteři jsou na místě 7. se 12 body.

V minulém kole porazili se Panteři představili na půdě Sparty Praha, kde po vyrovnaném utkání podlehli 3:2. Rozhodující trefu zaznamenal Košir šest a půl minuty před koncem třetí třetiny. Bohemians doma přivítali tým FBC Ostrava nad kterým zvítězili 7:4. Utkání rozhodla první a druhá třetina, ve kterých si domácí vytvořili rozhodující náskok 6:1 a ten si pohlídali až do konce. Byla to již pátá výhra v řadě pro domácí tým.

Vzájemná bilance obou týmů je vyrovnaná, přičemž o něco lépe si vždy vede domácí celek. V loňské sezóně dokázali Panteři vyhrát oba vzájemné soupeře. V Praze 9:8 a doma v Otrokovicích 8:4. Mezi hlavní opory hostů patří David Šimek a Jakub Šárka, kteří mají na svém kontě 21 respektive 19 kanadských bodů. Oba také aktuálně patří do top 3 střelců soutěže. V dresu Otrokovic zatím nejvíc nasbírali střelec Marek Zapletal a nahrávač Lukáš Pešat, kteří mají oba 13 kanadských bodů.

Dokáží Otrokovice zopakovat loňskou převahu nad pražským celkem?

Zápas začíná v neděli 22. 10. 2017 od 18 hodin na SH Štěrkoviště v Otrokovicích.