Dorost stále na vítězné vlně

Dorostenci se vydali k zápasům 21. a 22. kola do valašského Zubří, kde je čekali zápasy s Holešovem a nevyzpytatelnými Slušovicemi, které už nejednou pořádně potrápily favorita zápasu.

V prvním zápase Pantery čekal tým Holešova, který však přijel pouze s pěti hráči do pole. Bylo tedy jen otázkou času, kdy soupeři dojdou fyzické síly. Za dvě třetiny si dorostenci vybudovali pohodlný náskok a ve třetí třetině si tak odbyl premiéru v dresu dorostu Panthers Otrokovice brankář starších žáků Filip Doležal, který dobrým výkonem dopomohl k vítězství Panterů 11:2.

V druhém utkání se Panterům postavily Slušovice, které však nedojely v nejsilnější možné sestavě. Průběh zápasu byl však velice podobný tomu prvnímu - Panteři většinu zápasu hráli s míčkem na hokejce a soupeř hrozil z nebezpečných brejků, se kterými si však ve většině případů dokázala obrana spolu s brankáři Vičánkem a Doležalem poradit. Po třech třetinách si dorostenci připsali další tři body za vítězství 13:2.

V sobotu 15. dubna čeká dorostence poslední turnaj Zlínské ligy dorostenců. Na něm se střetnou s týmy Orel Uherský Brod a SFK Slovácko. Pokud z těchto zápasů získají alespoň bod, utkají se s Dragons Kyjov v baráži o nejvyšší dorosteneckou soutěž.

Panthers Otrokovice - FBC Holešov 11:2

Panthers Otrokovice - FBC Slušovice 13:2

Sestava: Vičánek (Doležal) - Popovský, Štěpánek, Řezáč P., Kopčil - Jančík, Janeček, Samohýl, Hrtús, Štourač J., Kahoun, Krčma, Zdráhal, Zouhar