Dorostenci drží první místo

V neděli dorostenci Panthers Otrokovice odehráli jeden z posledních turnajů v letošní sezoně. K obhájení prvního místa, které zaručuje play-off o první ligu dorostenců potřebovali v obou zápasech zvítězit.

V prvním zápase dorostence čekal tým FBC Slovácko. Soupeř na Pantery vyrukoval s dobře organizovanou obranou a hráčům dlouho trvalo se gólově prosadit. V první i druhé třetině sice měli dorostenci více ze hry, avšak skóre po 30 minutách bylo vyrovnané 2:2. Ve třetí třetině však Panteři obrátili vývoj zápasu ve svůj prospěch a porazili houževnatého soupeře 5:2.

Branky: Jančík, Zdražil, Kahoun, Hrtús, Samohýl

Druhý nedělní zápas dorostenci sehráli s týmem FbC Floorbee Uherský Brod. Oproti předešlému zápasu Panteři získali vedení hned v první třetině a vybudovali si komfortní náskok 4:0. Ve třetině druhé padalo poměrně hodně branek na obou stranách, avšak Otrokovice držely čtyřbrankový náskok vybudovaný v první části zápasu. Třetí třetina se prakticky dohrávala, soupeři chyběly síly na zvrat v zápase a jediné pozdvižení vyvolávaly verdikty rozhodčích. Panterům se ještě podařilo v poslední části jednu branku a po vítězství 8:3 si připsali další důležité tři body.

Branky: Janeček (2), Jančík (2), Samohýl, Štourač, Štěpánek, Hrtús

V zápase si opět výborně počínala formace starších žáků, kterou výborně doplňovaly další dva útoky. Po zlínském turnaji, ve kterém Panteři získali důležitých šest bodů, setrvávají na prvním místě. Souboj o play-off druhé ligy dorostenců se patrně odehraje 12. března, kdy se na sportovní hale Štěrkoviště střetnou první Panthers Otrokovice a druzí Zlín Lions, kteří mají stejný bodový zisk, Panteři však mají lepší skóre.

Sestava: Vičánek - Štěpánek, Zdražil, Pšenčík, Řezáč - Jančík, Janeček, Samohýl, Hrtús, Štourač, Kahoun, Krčma, Popovský, Zdráhal, Zouhar