Dorostenci o víkendu hráli ”doma”

Dorostenci v neděli poprvé odehráli utkání na domácí půdě, ovšem nebyla to tradiční Sportovní hala Štěrkoviště v Otrokovicích, ale zlínská Sportovní hala SPŠ. Čekali je dvě těžká utkání a to nejdříve dopoledne proti Sokol Brno I EMKOCase Gullivers a po obědě FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers – Panthers Otrokovice 2:3

Přesně v 10 hodin začalo utkání sousedů z tabulky mezi Gullivers a Pantery. Od úvodního buly bylo utkání ve vysokém tempu. Jako první šli do vedení Panteři, za které se trefil Jančík. Ve druhé třetině sice Otrokovice vstřelily dvě branky, ovšem každý do jiné sítě. Takže po dvou třetinách byl stav 2:1 pro Pantery. Ve třetí třetině oba týmy ještě po jedné brance a utkání, tak skončilo vítězstvím Otrokovic 3:2.

Komentář trenéra Otrokovic Miroslava Koníčka: "Myslím, že jsme viděli atraktivní utkání, které se nám podařilo dotáhnout do vítězného konce díky bojovnosti celého týmu. Díky soupeři za zápas a těšíme se na další střenutí."

Panthers Otrokovice – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1:8

Ve druhém utkání, které začalo třicet minut po 14. hodině nastoupili mladí Panteři proti ostravskému FBC. V první třetině se dokázali prosadit pouze hosté díky Sojákovi. Ve druhé třetině hráči Ostravy přidali na aktivitě a třemi vstřelenými brankami si vytvořili čtyřbrankový náskok do třetí třetiny. V té potvrdili zlepšenou hru ve druhé třetině, když přidali další čtyři branky. Za domácí tým se prosadil pouze Hrtůs. Utkání tak skončilo jednoznačným a zaslouženým vítězstvím Ostravy.

Komentář trenéra Otrokovic Miroslava Koníčka: "Soupeř prokázal kvalitu v individualitě, ale naši kluci bojovali a převedli slušný výkon. Výsledek podle mě neodpovídá průběhu zápasu. Stačilo proměnit pár šancí a mohlo to vypadat jinak. Soupeři přeji klidnou cestu domů."