Dorostenci udělali důležitý krok k postupu

Dorostence Panthers Otrokovice čekal v neděli důležitý zápas proti Zlín Lions. Vítěz z tohoto klání s velkou pravděpodobností postoupí do baráže o první ligu dorostenců. Na domácí turnaj dorazilo i spoustu fanoušků, kteří vytvořili výbornou atmosféru a tlačili mladé Pantery za vítězství.

Panteři do zápasu vstoupili lépe, než soupeř. Dostali se do vedení 1:0, které udrželi po celou první třetinu. Ve druhé třetině se dostali ke slovu i zlínští dorostenci, kteří vyrovnali zápas na 1:1. Tento gól Lvy nakopl a ti přidali další dvě branky a dostali se do vedení 1:3. Panteři však nic nevzdali a za přispění skvělých zákroků Martina Vičánka postupně srovnali na 3:3. V divoké třetí třetině obrat v zápase dorostenci dokonali a dostali se do vedení 5:3. Zlínští florbalisté sice přidali v přesilové hře 6:4 čtvrtou branku, víc jim ale Panteři nedovolili a v tomto skvělém zápase, kde se bojovalo o každý centimetr na palubovce, zvítězili poměrem 5:4.

V druhém zápase turnajového dne čekal Pantery tým z Valašského Meziříčí. Na všech hráčích byla patrná únava z prvního zápasu, který snesl nejpřísnější měřítka, a proti bránícímu soupeři se ze začátku příliš neprosazovali. Utkání však dokázali dotáhnout do vítězného konce a nepřipustili velké překvapení, i když byl soupeř ze začátku zápasu ve vedení. Po výhře 11:3 si tak připsali další tři body do tabulky a s náskokem tří bodů na Zlín Lions vedou tabulku druhé ligy dorostenců.

Děkujeme všem fanouškům, kteří v neděli dorazili na sportovní halu Štěrkoviště a vytvořili dorostencům parádní atmosféru!

Panthers Otrokovice - Zlín Lions 5:4

Panthers Otrokovice - FBK Valašské Meziříčí 11:3

Sestava: Vičánek - Štěpánek, Zdražil, Pšenčík, Řezáč - Jančík, Janeček, Samohýl, Kahoun, Štourač, Hrtús, Zdráhal, Krčma, Kopčil, Zouhar, Popovský