Dorostenci v prvním zápase baráže porazili FBC Dragons

K prvnímu ze dvou barážových zápasu proti nastoupili dorostenci v sobotu v Kyjově proti místním FBC Dragons. Spolu s nimi k zápasu odcestovali i fanoušci nejen z řad rodičů a spolu s domácími fandy vytvořili v kyjovské hale fantastickou atmosféru.

Do zápasu vstoupili lépe dorostenci Panthers Otrokovice. Ve druhé minutě zápasu se prosadil obránce Pavel Řezáč a poslal Pantery do vedení. Domácí hráči ale nečekali dlouho s odpovědí a v 6. minutě vyrovnával na 1:1 domácí kanonýr Bílý. S rychlou gólovou střelou však přispěchal kapitán Panterů Jiří Štěpánek a zvýšil na 1:2. Důležitý moment v utkání bylo vychytané trestné střílení v 8. minutě zápasu a následná ubráněná přesilová hra domácích. Do konce první třetiny přidal branku Petr Kopčil a Panteři odskočili na dvoubrankové vedení.

V druhé části začali vystrkovat růžky domácí hráči. Pantery v těchto chvílích však podržel brankář Vičánek a nedovolil Kyjovu dostat se zpět do zápasu. V přesilové hře přidal čtvrtý gól hostů Radim Jančík a po druhé třetině Panteři vedli již o tři branky.

V poslední části zápasu již Panteři nepřipustili žádné zdramatizování zápasu. V páté minutě třetí třetiny přidal pátou branku Jiří Štěpánek, o necelé dvě minuty později se trefil znovu Radim Jančík. Poslední slovo však měli domácí hráči, pět minut před koncem zápasu se trefil za FBC Dragons opět Bílý.

Dorostenci Panthers Otrokovice tak první zápas v boji o první ligu zvládli poměrem 2:6. V neděli 30. 4. je od 15:00 na sportovní hale Štěrkoviště čeká odveta. V ní se budou snažit vybudovaný náskok zúročit a poprvé v historii vybojovat pro Panthers Otrokovice 1. ligu dorostenců!

Sestava: Vičánek (Doležal) - Štěpánek, Popovský, Řezáč P., Pšenčík, Zdražil - Jančík, Janeček, Samohýl, Kahoun, Štourač J., Hrtús, Zouhar, Zdráhal, Kopčil, Krčma.