Dorostenci v Ostravě úspěšní jen z poloviny

Poslední hrací víkend vyrazili dorostenci do Ostravy, kde hráli proti Kopřivnici a brněnským Bulldogs.

FBC Vikings Kopřivnice – Panthers Otrokovice 3:5

V prvním nedělním utkání se dorostenci postavili proti týmu Vikings Kopřivnice, který byl v tabulce hned za nimi, tedy na 7. pozici. Diváci mohli sledovat vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. V první vyrovnané třetině měli mírně navrch kluci z Otrokovic, kteří vstřelili dvě branky, zatímco soupeř pouze jedinou. Druhá třetina byla na branky dost chudá, protože diváci mohli vidět pouze vyrovnávací branku z hole Tomana. Na začátku třetí třetiny jsme mohli vidět obrat v utkání. Opět se trefil Toman a poslal Kopřivnici do vedení. Panteři se nedali a třemi vstřelenými brankami otočili zápas ve svůj prospěch.

Komentář trenéra hostí Miroslava Koníčka: "Zápas ve středně vysokém tempu, kde se dalo dívat na začátek a konec zápasu. Naši kluci předvedli poměrně hezkou hru, na kterou se občas i dalo koukat. Ale pořád to není ani z 50% to, co bych si představoval. Soupeři děkujeme za zápas a zdravíme všechny fanoušky do Otrokovic, speciálně rodinu Johnyho Hrtúse z Tlumačova."

itelligence Bulldogs Brno – Panthers Otrokovice 14:4

Ve druhém zápase dorostenci nastoupili proti brněnským Bulldogs, se kterými v prvním vzájemném měření prohráli vysoko 4:16. Ovšem v první třetině nic takovému scénáři nenasvědčovalo, protože jsme mohli vidět celkem pět branek a skóre 3:2 pro hráče z Brna. Na začátku druhé třetiny dokázali Panteři vyrovnat, ale vyrovnaný stav trval pouhé dvě minuty. Trefil se Jedlička a poslal Bulldogs zpět do vedení. Na tuto branku dokázali ještě Panteři odpovědět zásluhou Hrtúse, ale to bylo z jejich strany vše. Do konce druhé třetiny brněnští borci přidali další čtyři branky a do třetí třetiny si tak odnášeli pohodlné vedení 8:4. Třetí třetina pokračovala tam, kde skončila druhá, a to střílením branek do sítě Otrokovic. Ukazatel skóre nakonec skončil až na stavu 14:4.

Komentář trenéra hostí Miroslava Koníčka: :Polovinu zápasu jsme byli Brnu vyrovnanym soupeřem a hrozili jsme z brejku, které nám vycházeli. V přesilovce se kluci nesoustredili na 100% a nechali si dat velmi hloupě tři góly. Takže půlka zápasu parádní vykon, kde každý na hřišti nechal život. Druhá půlka noční můra, kde jeden za druhým hrál daleko pod své možnosti.: