Junioři zahájili druhou část sezóny

O uplynulém víkendu junioři odehráli dvě utkání ve finálové skupině B. Sobotní utkání hráli v Českých Budějovicích a v neděli zamířili do Chomutova.

Junioři v první části sezony KB Ligy juniorů skončili v základní skupině F na třetím místě a kvalifkovali se tak do finálové skupiny B, kde hrají týmy umístěné v základních skupinách na 3. až 6. místě. Skupinu zahájili dvěma venkovními zápasy proti FBC Štíři Č. Budějovice a Florbal Chomutov.

FBC Štíři Č. Budějovice – Panthers Otrokovice 6:5

V sobotu nastoupili ve SH České Budějovice proti domácím Štírům. Vyrovnané utkání rozhodla až třetí třetina, ve které domácí dokázali otočit nepříznivý stav 3:4 na 6:4. Hosté dokázali už pouze snížit na konečných 6:5.

Komentář trénéra: Utkání jsme si prohráli, protože jsme nedokázali odskočit o 2 branky a gratulujeme soupeři k vítězství a bylo poznat, kdo je domácí.

Florbal Chomutov – Panthers Otrokovice 4:8

V neděli ráno mladí Panteři cestovali do Chomutova, kde chtěli odčinit sobotní porážku. Po první vyrovnané třetině dokázal hostující tým odskočit na rozdíl 6 branek, když vyhrál druhou třetinu 6:0. Tato třetina nakonec o utkání rozhodla, protože Chomutov dokázal v závěrečné třetině pouze snížit na konečných 4:8. V utkání se blýskl otrokovický Janeček 4 brankami a asistencí.

Komentář trenéra: Myslím si,že jsme viděli nádherné utkání, které se muselo diváků líbit. Jsem rád, že náš tým nenavázal na včerejší utkání, i když to na začátku utkání tak vypadalo. Po zlepšeném pohybu a výborné druhé třetině jsme si šli za vítězstvím. Děkuji soupeři za utkání a našemu týmu za bojovnost a nasazení.