Junioři získali o víkendu 4 body

Juniory o víkendu čekal velmi těžký turnaj v Brně, kde narazili na oba soupeře z moravské metropole. Nejprve se utkali se sousedem v tabulce FBŠ Hattrick Brno, v druhém zápase je čekal lídr tabulky 2. ligy juniorů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers.

V zápase se sousedem v tabulce FBŠ Hattrick Brno otrokovičtí začali velmi dobrým útočným pojetím, rychlé nahrávky a následné střely znamenaly rychlé vedení 3:0. Hattrick však nesložil zbraně a trochu se štěstím odraženými míčky zkorigoval na 3:2. V závěrečné třetině Panthers pokračovali v atraktivní kombinační hře a zaslouženě vyhráli.

Ve druhém zápase nastoupili Panthers proti Gulliverům, kteří letos suverénně vládnou juniorské lize a mají na svém kontě devět vítězství v řadě. Otrokovičtí šli do zápasu s pokorou, ale i zdravým sebevědomím a odhodláním bojovat o každý bodík. Drzost Panterů a rychlý kombinační florbal v brněnské hale znamenal pro domácí ztrátu sebevědomí. Panteři vedli 1:0 a 2:1 , byli urputní v osobních soubojích a notně domácí trápili nebezpečnými brejky. Skvělý florbal se hrál i v poslední třetině, kdy nejprve při signalizovaném vyloučení otrokovických šel Gullivers poprvé do vedení. Panteři však nesložili zbraně, tlačili se do brány a zkoušeli jít do zakončení. Pět minut před koncem zápasu byl faulován Kresa a Panteři v následné přesilovce vyrovnali Bobáčikem. V závěru měli dokonce Panteři na svých holích další šance a mohli i vyhrát. Remíza znamená ,že Panteři jako první tým dokázal s Gullivers bodovat a přerušili vítěznou devítizápasovou sérii soupeře.