Junioři zvítězili v Pardubicích

Junioři v neděli odpoledne odehráli utkání v Pardubicích, kde dokázali zvítězit.

Sokol Pardubice – Panthers Otrokovice 2:6

V neděli od 14 hodin začalo utkání mezi juniory Pardubic a Otrokovic ve sportovní hale Dašické v Pardubicích. První utkání hrané v Otrokovicích mezi těmito týmy skončilo 9:1 ve prospěch pardubického celku. Od úvodního buly byli domácí více na míčku, ovšem dobře bránící hosté jim nedovolili skórovat. Jako první tak otevřel skóre otrokovický Janeček. Ovšem vedení Panterů trvalo pouhých dvacet vteřin, protože za tak krátkou dobu Pardubice dokázaly vyrovnat. První třetina skončila nerozhodně 1:1.

Druhá třetina probíhala ve stejném duchu jako ta první. Tedy domácí na míčku a bránící hosté čekající na brejkové situace, které se jim tentokrát podařilo proměňovat. Nejdříve vrátil vedení Panterům Kundrata a o necelé dvě minuty přidal další branku Chalabala. Domácí sice díky Mackovi snížili na 2:3, ale za chvíli opět inkasovali. Trefil se Štěpánek. Hosté si tak do šaten odnesli dvoubrankové vedení.

Ve třetí třetině domácí tlačili na obranu hostů, ale nedařilo se jim vstřelit branku. Hosté skvěle bránili a nepouštěli domácí do větších šancí. V závěru nakonec ještě přidali dvě branky a odvezli si cenné vítězství 6:2.

Komentář trenéra hostí Michala Kvapila: Trpělivá a důrazná hra v obraně nám přinesla zasloužené tři body v krásném předvánočním utkání. Děkuji soupeři za zápas.