Mládežnické týmy se účastnili turnaje v Brně

pondělí 19.6.2017 • Matěj Kostka

Naše mládežnické týmy se o minulém víkendu účastnili letního turnaje Hummel Open game v Brně. Konkrétně to byly týmy mladších žáků, starších žáků a dorostenců. 

Mladší žáci

Výběr mladších žáků Panthers Otrokovice odcestoval na turnaj s velmi mladým týmem, který odehrál pospolu celou sezónu. Tým nakonec vypadl v prvním kole play-off s Tatranem Střešovice.

Komentář trenéra Jardy Seidla: "Pro kluky jsme udělali maximum během celého turnaje, v šatně během celého turnaje nechybělo ovoce ani zelenina zásluhou opět rodičů. Myslím, že se měli opravdu parádně. Věřím, že si odváží i velké zkušenosti ze zápasů, které můžou už zúročit na blížícím turnaji v Praze. S klukama jako trenér jsem se po turnaji rozloučil a přeji všem mnoho sportovních úspěchů, ať už ve florbalu nebo v jiných sportovních odvětvích. Byly to parádní dva roky s mládeži Panthers Otrokovice."

Více o jejich cestě turnajem si můžete přečíst zde: http://panteri.cz/clanek.asp?id=Mladsi-zaci-na-tur...


Starší žáci

Na brněnském turnaji za Panthers Otrokovice U15 nastoupil silně omlazený tým převážně třináctiletých hráčů, kteří se postupně sehrávali a jejich herní projev byl skvělý. Tým nakonec vypadl v prvním kole play-off s Tatranem Střešovice.

Komentář trenéra Karla Ševčíka: "Věděli jsme, že velmi omlazený tým bude mít problémy s výškou soupeřů a jediná zbraň byla rychlost a kombinace. To se nám podařilo a kluci předvedli celou řadu skvělých kombinací v rychlosti. Hráči si to na hřišti opravdu užívali, pak si to musí užívat i trenér… Kluci nebyli nijak takticky svázaní a mohli si na hřišti zkoušet kličky, střely, přihrávky, co hrdlo ráčí. Jediný vyžadovaný prvek byl pohyb. Celý tým zaslouží pochvalu za předvedený výkon."

Více o jejich cestě turnajem si můžete přečíst zde: http://panteri.cz/clanek.asp?id=Starsi-zaci-na-tur...Dorostenci

Dorostenci vyrazili na turnaj s kompletní sestavou, která nedávno zažila postup do první ligy dorostenců. Tým nakonec vypadl ve čtvrtfinále, kde nestačil na intelligence Bulldogs Brno.

Komentář trenéra Jardy Maliny: “Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu trenérského týmu ve složení Jaromír Malina, Josef Štourač a Lukáš Uhrinovský za skvělý přístup k turnaji nejen na hřišti, ale i mimo něj, kde pomáhali mladším spoluhráčům a šli jim příkladem. Děkujeme také všem hráčům z ostatních kategorií, kteří dorostence podporovali v zápasech play-off skvělým fanděním!“

Více o jejich cestě turnajem si můžete přečíst zde: http://panteri.cz/clanek.asp?id=Dorostenci-na-turn...