Panteři cestují na svátek do Ostravy

V den státního svátku cestují Panteři do Ostravy, kde změří síly s týmem FBC Ostrava.

Panteři nastoupí v sobotu od 17 hodin v ostravské ČPP Aréně proti týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Panteři jsou po devíti odehraných kolech na 6. místě, Ostrava je s 8 body na příčce 9.

V minulém kole Panteři porazili ve vyrovnaném a bojovném utkání FbŠ Bohemians 6:4. Zápas rozhodla třetí třetina, kterou Otrokovice vyhrály 3:1. Hlavním strůjcem vítězství byl Lukáš Pešat, který byl hned u tří branek Panterů. Ostrava hrála v Liberci, kde rozhodla o svém vítězství 7:6 až v prodloužení, když nařízené trestné střílení proměnil Mendrek. Ten také byl hlavním tahounem svého týmu, protože se podílel na čtyřech brankách ostravského týmu.

Co se týče vzájemné bilance obou týmů, tak Ostrava kromě jedné výjimky vždy doma vyhrála. V loňské sezoně každý z týmu vyhrál své domácí utkání, když v Ostravě to bylo 4:3 a v Otrokovicích 8:4. Mezi hlavní opory Ostravy v aktuálním ročníku Tipsport Superligy patří Jakub Mendrek a Dominik Eichner, kteří mají na svém kontě 13 respektive 11 kanadských bodů. V Otrokovicích letos válí dvojice Pešat – Zapletal, když díky jejich vzájemné spolupráci mají na svém kontě 16 respektive 15 kanadských bodů.

Dokáží Otrokovice zlomit Ostravské prokletí a vyhrát?

Zápas začíná v sobotu 28. 10. 2017 od 17 hodin ve ČPP Aréně Ostrava.