Panteři doma prohráli se Znojmem

V posledním utkání roku 2017 přivítali Panteři na domácí palubovce nováčka ze Znojma.

V neděli 17. 12. 2017 od 18 hodin začalo utkání mezi Otrokovicemi a Znojmem. Do utkání aktivněji vstoupili hosté, kteří byli odměněni první brankou v utkání. Za domácí odpověděl po třiceti vteřinách Pešat. Po dvou úvodních brankách mohli diváci sledovat hru plnou nepřesností. V čase 10:50 rozhodčí odpískali první dvouminutový přestupek. Znojemský Krejčíř byl vyloučen za hrubost. Panteři nabídnutou přesilovou hru využili už po osmadvaceti vteřinách, když se z velkého brankoviště prosadil Kittel. O minutu později byli vyloučeni i domácí, ale hosté nedokázali využít početní převahy. Přesto do konce třetiny dokázali znojemští vyrovnat z hole Kuchariče.

Do druhé třetiny vyšel lépe vstup hostům, když hned po dvaačtyřiceti vteřinách vstřelil svoji první branku v superlize Pánek. Hosté od této chvíle byli lepší, naopak domácí dělali spoustu chyb v rozehrávce, díky kterým si hosté vytvářeli šance. Hosté byli za svou aktivitu odměněni dvěma brankami po standartních situacích. Naopak domácí po řadě neproměněných šancí nevstřelili ve druhém dějství branku.

Ve třetí třetině se opakovala situace ze druhé, když hosté během první minuty vstřelili další branku. Následně domácí dokázali snížit díky brankám Jurčíka a Ťopka na stav 4:6, na což hosté reagovali oddechovým časem. Domácí si vytvářeli šance, ale k jejich smůle je nedokázali využít. A tak přišel trest v podobě dvou branek do domácí sítě, na které ještě dokázal odpovědět Kittel. Víc už se ovšem Panterům nepodařilo. V závěru ještě domácí zkusili hru bez brankáře, během které si vstřelili vlastní branku, což to podtrhlo jejich výkon v utkání. Hosté si tak odvezli zasloužené vítězství.