Sobotní zápas Panterů proti Ústí budou přenášet kamery ČT

Panteři v sobotu vyjedou na dlouhou cestu do Ústí nad Labem, kde se před kamerami České televize střetnou s nováčkem Tipsport Superligy.

V sobotu 27. 1. od 16 hodin začne před televizními kamerami utkání mezi týmy Florbal Ústí a Hu-Fa Panthers Otrokovice. Domácí tým je aktuálně na 14. místě s 8 body, zatímco hosté z Otrokovic jsou na místě 5. s body 35.

V minulém kole Ústí hrálo ve Znojmě. Souboj nováčku nakonec skončil jednoznačným vítězstvím moravského týmu, který vyhrál 10:4. Utkání rozhodla druhá třetina, ve které Znojmo svého soupeře přehrálo a zvítězilo v této části 6:0. Panteři se představili na půdě pražských Bohemians. V utkání Otrokovice prohrávaly už o tři branky, ale nakonec toto manko dokázaly stáhnout. Zápas po základní hrací době skončil 5:5, a když ani prodloužení nerozhodlo o vítězi, přišly na řadu nájezdy. V těch byli úspěšnější Bohemians, kteří proměnili všechny tři trestná střílení a zvítězili 6:5.

První letošní souboj, který se hrál netradičně v hale zlínské SPŠ skončil vítězstvím Panterů 4:2. Týmy se sice v rámci nejvyšší soutěže nikdy neutkaly na půdě domácích, ale Panteři si už jednou v Ústí nad Labem zahráli. Bylo to ve finále poháru v roce 2013, kdy podlehli Mladé Boleslavi. Nejproduktivnějším hráčem týmu z Čech je Mikuláš Krbec, který se podílel na 36 brankách svého týmu, což je téměř polovina všech vstřelených branek Ústí v letošní sezóně. Na straně Otrokovic patří k nejproduktivnějším dvojice Pešat – Zapletal.

Porazí Panteři i podruhé nováčka Tipsport Superligy?

Utkání začíná v sobotu 27. 1. 2018 od 16 hodin ve SC SLUNETA Ústí nad Labem.