Starší žáci uzavřeli sezonu ziskem čtyř bodů

Starší žáci vyrazili v sobotu na svůj poslední turnaj v sezoně 2016/2017 do Morkovic-Slížan, kde je čekali soupeři Kozel Počenice a Zlín Lions U15.

V prvním zápase Panthers Otrokovice vyzval domácí tým Kozel Počenice. V první třetině si Panteři vybudovali čtyřbrankový náskok, který postupně navyšovali. V tomto zápase dostali možnost ukázat se především hráči, kteří nedostávají tolik prostoru, a jejich velká motivace byla během zápasu znatelná. Otrokovice si vytvářely velmi pohlednými akcemi brankové příležitosti, ale koncovka nebyla rozhodně ideální. V tomto zápase starší žáci zvítězili 8:3 - víc branek skvělými zákroky brankář Počenic za svá záda nepustil.

V odpoledním zápase starší žáky čekalo derby se Zlín Lions U15. Panteři do zápasu vstoupili výborně, během první třetiny si vybudovali dvoubrankový náskok. Dvoubrankový náskok i díky krásně proměněnému trestnému střílení Dalimila Krčmy platil i po druhé třetině. V závěrečné části však Lions dokázali vyrovnat a ani po velkém tlaku v posledních minutách zápasu, ani po druhém nařízeném trestném střílení, Panteři nedokázali vstřelit rozdílovou branku. Poslední zápas sezony mezi šelmami tedy dopadl smírně 4:4.

Všem starším žákům Panthers Otrokovice patří velká pochvala za celou sezonu, ve které obsadili třetí místo v tabulce. Hráči zaznamenali velký herní pokrok  a navíc vytvořili skvělý tým, který v těžkých zápasech vždy táhl za jeden provaz!

Panthers Otrokovice - SFK Kozel Počenice 8:3

Panthers Otrokovice - Zlín Lions U15 4:4

Sestava: Doležal, Mráček - Pšenčík, Kopecký, Mareš, Koudela, Hrtús, Kahoun, Štourač J., Štourač A., Holiš, Ševčík, Krčma, Hanačík, Švancer, Hanák, Lejček