Připojte se na Facebooku Připojte se na Youtube Kalendář E - Florbal Kemp Fanshop
3.kolo | SH Štěrkoviště Otrokovice
sobota 16.9.2017
4.kolo | SH Štěrkoviště Otrokovice
pátek 22.9.2017
20:30
5.kolo | MSH Mladá Boleslav
čtvrtek 28.9.2017
17:00
středa 13.9.2017
Matěj Kostka

Panteři v sobotu přivítají celek Vítkovic

neděle 3.9.2017
Matěj Kostka

Panteři hrají v České Lípě

čtvrtek 31.8.2017
Matěj Kostka

V pátek hrají Panteři proti nováčkovi z Ústí

čtvrtek 17.8.2017
Matěj Kostka

Jiří Štěpánek si zahrál za reprezentaci juniorů

Archiv článků
Aktuality
čt 31.8.
Tréninky mládeže

Na web byly umístěny rozpisy tréninků mládeže platné od 4.9.

Pozor platné pouze na měsíc Září!

Rozpis tréninků
po 1.5.
Časy tréninků ZŠ Mánesova

Od 1.5.2017 dochází ke změně časů tréninků na ZŠ Mánesova viz. rozpis tréninků mládeže.

po 10.4.
Čt a Pá tréninky zrušeny

Z důvodu velikonočních prázdnin jsou čtvrteční (13. 4.) a páteční (14. 4.) tréninky zrušeny. Děkujeme za pochopení.

čt 9.2.
Tréninky o prázdninách

V době jarních prázdnin kategorie od přípravky po starší žáky tréninky nemají. Trénují pouze dorostenci a junioři v pondělí a ve čtvrtek.

čt 15.12.
Páteční trénink zrušen

Vážení rodiče a hráči, upozorňujeme vás, že pátečník trénink 16. 12. 2016 mladších a starších žáků je z důvodu zápasu A-týmu zrušen. Děkujeme za pochopení.

st 30.11.
Změna tréninku ml. a st. žáků

POZOR!!!! Páteční trénink ml. a st. žáků bude od 2. 12. 2016 přesunut na SH Štěrkoviště od 15:00 do 16:00. Děkujeme za pochopení.

čt 20.10.
Změna tréninku starších žáků

Starší žáci od 1. 11. trénují v pondělí od 17:30 do 19:00 na SH Štěrkoviště.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Pardubice 4 31:16 12
2. Ml. Boleslav 3 24:15 9
3. Vítkovice 3 21:12 8
4. Chodov 3 17:13 8
5. Otrokovice 3 16:11 6
6. Tatran Střešovice 3 18:12 5
7. Brno 2 13:10 4
8. FBC PULLO TRADE Česká Lípa 4 19:26 4
9. Sparta 3 21:19 3
10. TJ Znojmo LAUFEN CZ 3 19:23 3
11. Liberec 4 20:29 3
12. Bohemians 3 14:22 1
13. Ostrava 3 9:19 0
14. Florbal Ústí 3 6:21 0

P.TýmZVRPSkóreBRG 
1.Vsetín220011:46+7
2.Bučovice220015:96+6
3.Brno211013:84+5
4.Gullivers Brno210112:1230
5.Březolupy100114:173-3
6.Otrokovice210112:103+2
7.Kuřim21017:53+2
8.Holešov20116:101-4
9.Lanžhot00000:000
10.Počenice20025:130-8
11.Ivanovice20027:140-7

P.TýmZVRPSkóreBRG 
1.Ostrava22000:060
2.Vítkovice22000:060
3.Brno21010:030
4.Otrokovice20000:000
5.Havířov10000:000
6.Olomouc10000:000

P.TýmZVRPSkóreBRG 
1.Znojmo00000:000
2.Gullivers Brno00000:000
3.Otrokovice00000:000
4.Brno00000:000
5.Vsetín00000:000
6.Havířov00000:000
7.Hattrick Brno00000:000
8.Kopřivnice00000:000
9.Ostrava00000:000
10.Vítkovice00000:000
11.MBIL Ostrava00000:000

P.TýmZVRPSkóreBRG 
1.Zlín Lions220021:56+16
2.1. AC Uh. Brod220034:106+24
3.Zlín Lions210111:103+1
4.Otrokovice210112:143-2
5.Vsetín210110:73+3
6.Holešov210113:253-12
7.Uherský Brod210116:143+2
8.Počenice20023:220-19
9.Hluk20025:180-13
10.Slovácko00000:000
Anketa
Líbí se vám nová identita Panterů Hrajeme Srdcem?

ANO

 
10

NE

 
6Celkem hlasovalo 16 fanoušků.
2. | SH SportPoint Brno
neděle 17.9.2017
1. | SH Štěrkoviště Otrokovice
sobota 16.9.2017
3. | SH Štěrkoviště Otrokovice
čtvrtek 28.9.2017
12:00
4. | SH Čajkaréna Olomouc
pátek 29.9.2017
17:00
P.TýmZVRPSkóreBRG 
1.Ostrava22000:060
2.Vítkovice22000:060
3.Brno21010:030
4.Otrokovice20000:000
5.Havířov10000:000
6.Olomouc10000:000

Partneři ligy

Hlavní partneři

Partneři