Připojte se na Facebooku Připojte se na Youtube Kalendář E - Florbal Kemp Fanshop
ČF4 | SH Štěrkoviště Otrokovice
neděle 18.3.2018
pátek 23.3.2018
Matěj Kostka

Radovan Michajlovič: Letošní sezóna byla nejlepší, co jsem v Panterech zažil.

čtvrtek 22.3.2018
Matěj Kostka

Dorostenci přivezli z Brna 6 bodů

středa 21.3.2018
Matěj Kostka

Junioři postoupili přes Liberec do čtvrtfinále B

pondělí 19.3.2018
Matěj Kostka

Chodov ukončil Panterům sezónu. Loučil se i Ťopek.

Archiv článků
Aktuality
pá 29.9.
Tréninky Mládeže

Na web byli umístěny tréninky mládeže platné od 2. 10. 2017

Rozpis tréninků
čt 31.8.
Tréninky mládeže

Na web byly umístěny rozpisy tréninků mládeže platné od 4.9.

Pozor platné pouze na měsíc Září!

Rozpis tréninků
po 1.5.
Časy tréninků ZŠ Mánesova

Od 1.5.2017 dochází ke změně časů tréninků na ZŠ Mánesova viz. rozpis tréninků mládeže.

po 10.4.
Čt a Pá tréninky zrušeny

Z důvodu velikonočních prázdnin jsou čtvrteční (13. 4.) a páteční (14. 4.) tréninky zrušeny. Děkujeme za pochopení.

čt 9.2.
Tréninky o prázdninách

V době jarních prázdnin kategorie od přípravky po starší žáky tréninky nemají. Trénují pouze dorostenci a junioři v pondělí a ve čtvrtek.

čt 15.12.
Páteční trénink zrušen

Vážení rodiče a hráči, upozorňujeme vás, že pátečník trénink 16. 12. 2016 mladších a starších žáků je z důvodu zápasu A-týmu zrušen. Děkujeme za pochopení.

st 30.11.
Změna tréninku ml. a st. žáků

POZOR!!!! Páteční trénink ml. a st. žáků bude od 2. 12. 2016 přesunut na SH Štěrkoviště od 15:00 do 16:00. Děkujeme za pochopení.

čt 20.10.
Změna tréninku starších žáků

Starší žáci od 1. 11. trénují v pondělí od 17:30 do 19:00 na SH Štěrkoviště.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 208:104 68
2. Chodov 26 210:107 67
3. Vítkovice 26 186:120 64
4. Otrokovice 26 138:105 47
5. Bohemians 26 163:137 47
6. Sparta 26 155:134 47
7. Tatran Střešovice 26 145:138 37
8. Pardubice 26 124:142 34
9. Ostrava 26 132:163 32
10. Liberec 26 153:190 24
11. Česká Lípa 26 119:196 24
12. Znojmo 26 118:179 23
13. Brno 26 108:155 17
14. Ústí 26 101:190 15

P.TýmZVRPSkóreBRG 
1.Bučovice201622151:9358+58
2.Vsetín201415115:7243+43
3.Otrokovice201136153:11936+34
4.Kuřim201118118:9534+23
5.Lanžhot2093891:8530+6
6.Ivanovice2010010108:11130-3
7.Březolupy208111108:15925-51
8.Holešov20711279:9622-17
9.Brno206311106:12221-16
10.Gullivers Brno20531278:10918-31
11.Počenice20321577:12311-46

P.TýmZVRPSkóreBRG 
1.Ml. Boleslav201602192:9656+96
2.Otrokovice201603144:8855+56
3.Pardubice201303190:10350+87
4.Plzeň201205136:11445+22
5.Havířov201008158:13836+20
6.České Budějovice208011139:15028-11
7.Chomutov207011153:19527-42
8.Kladno207011117:15626-39
9.Hattrick Brno206013105:13123-26
10.Olomouc20501383:12920-46
11.Znojmo205014104:15016-46
12.Slavia Plzeň20401585:15614-71

P.TýmZVRPSkóreBRG 
1.Ostrava201811167:5855+109
2.Brno201712175:6452+111
3.Vítkovice201406141:6642+75
4.Hattrick Brno20111895:7834+17
5.Otrokovice20102890:11632-26
6.Gullivers Brno2083971:8927-18
7.Kopřivnice20731096:11124-15
8.MVIL Ostrava20631178:11621-38
9.Havířov20601484:13218-48
10.Znojmo20351276:10114-25
11.Vsetín20011944:1861-142

P.TýmZVRPSkóreBRG 
1.1. AC Uh. Brod181800244:4054+204
2.Zlín Lions161402163:3942+124
3.Otrokovice181206155:9336+62
4.Vsetín181017109:7731+32
5.Uherský Brod188010109:12524-16
6.Zlín Lions1662896:12420-28
7.Slovácko1661970:10219-32
8.Holešov18611171:14419-73
9.Počenice18221446:1738-127
10.Hluk16011525:1711-146
Anketa
Dokáží Panteři porazit Chodov a postoupit do semifinále?

ANO

 
117

NE

 
43Celkem hlasovalo 160 fanoušků.
CF2 | Sh Štěrkoviště Otrokovice
neděle 25.3.2018
CF1 | SH Dašická Pardubice
sobota 24.3.2018
P.TýmZVRPSkóreBRG 
1.Ml. Boleslav201602192:9656+96
2.Otrokovice201603144:8855+56
3.Pardubice201303190:10350+87
4.Plzeň201205136:11445+22
5.Havířov201008158:13836+20
6.České Budějovice208011139:15028-11
7.Chomutov207011153:19527-42
8.Kladno207011117:15626-39
9.Hattrick Brno206013105:13123-26
10.Olomouc20501383:12920-46
11.Znojmo205014104:15016-46
12.Slavia Plzeň20401585:15614-71

Partneři Tipsport Superligy

Hlavní partneři

Partneři