Junioři 2017/2018, 3. kolo, čt 28.9.2017, SH Štěrkoviště Otrokovice
Vítkovice
2:7
2:3, 0:3, 0:1

branky: 12. Jaroslav Lovecký, 14. Martin Janeček - 13. Pavel Balusek, 19. Rostislav Gattnar, 19. Rostislav Gattnar, 30. Radek Šomodi, 40. Rostislav Gattnar, 40. Lukáš Herblich, 55. Pavel Balusek; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Martin Vičánek 23 - Denis Jasiok 15;

Komentář trenéra domácích pana Michala Kvapila: Celé utkání rozhodla poslední minuta druhé třetiny, kdy jsme 2x inkasovali z vlastních chyb a spousta neproměněných šancí. I přesto, to bylo naše asi nejlepší utkání, co jsme doposud odehráli.

Komentář trenéra hostů pana Tomáše Sladkého: Po včerejšku jsme měli problém se dostat do tempa, poté zlepšený výkon, s kterým už můžeme být dnes spokojeni. Děkujeme soupeři a divákům.