Dorost 2017/2018, 10. kolo, ne 3.12.2017, SH TJ Znojmo
Znojmo
5:5
1:3, 2:1, 2:1

branky: 10. Petr Mašek, 16. Martin Veselý, 29. Jaroslav Matoušek, 38. Jan Benko, 43. Martin Polehňa - 4. Radim Jančík, 5. Matěj Matyáš, 11. Dalimil Krčma, 17. Daniel Popovský, 36. Michal Samohýl; rozhodčí: Jan Večeřa - Jiří Chromek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 20;

Znojmo: Horník (Lysák) - Polehňa, Uher, Matoušek J., Jakub, Dománek, Neubauer, Matoušek L., Palášek, Král, Mašek, Ficko, Rajnoha, Černý, Holienka, Veselý, Benko
PANTHERS OTROKOVICE B: Mráček (Doležal) - Šťourač, Krčma, Koudela, Pšenčík, Kahoun, Jančík, Hrtús, Matyáš, Večeřa, Popovský, Zouhar, Kopčil, Samohýl

Ve druhém utkání, které začalo třicet minut po 14. hodině nastoupili Panteři proti domácímu Znojmu. V první třetině Panteři soupeře přehrávali a zaslouženě si odnášeli náskok 1:3 do druhého dějství. To sice z pohledu proměnování šancí patřilo domácímu celku, ale i tak Otrokovice před závěrečnou třetinou vedly o jednu branku. Když 10 minut před koncem utkání zvyšoval na 3:5 Samohýl, tak to vypadalo, že hosté si udrží vypracovaný náskok až do konce. Znojemští hráči ovšem dokázali dvě minuty a osmnáct vteřin před závěrečnou sirénou vyrovnat. Utkání, tak skončilo nerozhodně.

Komentář trenéra domácího týmu: Děkuji soupeři za pěkné a vyrovnané utkání a přeji šťastnou cestu domů...Děkuji Štěpovi

Komentář trenéra Otrokovic: "Zápas jsme měli vyhrát rozdílem třídy, jenze špatný backchecking a nemohoucnost proměnit šance nás stala body. Na některé naše akce se dalo dívat a muselo se to líbit i divakum, ale pokud tyto akce neskončí gólem, pak je to k ničemu."