Junioři 2017/2018, 4. kolo, ne 29.10.2017, SH SPŠ Zlín
PANTHERS OTROKOVICE B
Kladno
4:5sn
2:1, 1:2, 1:1 - 0:0

branky: 12. Michal Kundrata, 17. Jiří Štěpánek, 31. Jaroslav Lovecký, 43. Martin Janeček - 18. Jiří Lukavský, 25. Vojtěch Balvín, 38. Jiří Lukavský, 51. Jan Balvín, Tomáš Ureš; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků:38; zásahy brankářů: Martin Vičánek 14 - Jan Lämlein 28;

PANTHERS OTROKOVICE B: Vičánek (Doležal) - Kořének, Valenta, Kundrata, Kvapil, Štěpánek - Zdražil, Zdráhal, Jančík, Stratil, Haša, Hrtús, Samohýl, Zubek, Janeček, Chalabala, Lovecký, Zajíc
Kladno: Lämlein (Král) - Burda, Balvín J. Balvín V., Merta, Všetečka, Vosyka, Pfaur, Lukavský, Novák, Molhanec, Ureš, Plášek, Bezouška, Makovička

Komentář trenéra Otrokovic, pana Michala Kvapila: "Bod z utkání je dobrý, nemuseli jsme mít ani jeden. O zápase rozhodla spousta neproměněných šancí, bohužel na tyčky se nehraje. Nejlepší pasáž bylo prodloužení, následné nájezdy už jsou vabank. Děkuji za utkání a přeji soupeři šťastnou cestu domů."

Komentář trenéra Kladna, pana Stanislava Mináře: "Přijeli jsme do Zlína pro tři body, ale vzhledem k průběhu celého zápasu a prodloužení dva body bereme. Celkově spíš bojovný zápas než pohledný florbal. My jsme zahráli mnohem lépe do obrany než včera, díky tomu jsme celý zápas byli na dostřel. Vynikající výkon zejména brankáře Lamleina. Cesta domů pro nás bude o něco veselejší. Chválím zejména bojovný výkon týmu směrem do obrany.