Junioři 2017/2018, 10. kolo, so 9.12.2017, MSH Havířov
Havířov
4:7
2:2, 1:1, 1:4

branky: 3. Daniel Matloch, 13. Filip Deák, 32. Adam Klimeš, 60. Martin Juščík - 5. Jakub Haša, 18. Jakub Haša, 29. Jaroslav Lovecký, 45. Michal Kundrata, 45. Jakub Zdráhal, 56. Ivan Zajíc, 57. Jakub Haša; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení:6:5 + Jaroslav Lovecký 10; využití: 0:3; diváků: 58; zásahy brankářů: David Funiok 13, David Lipowski 8 - Martin Vičánek 25;

Havířov: Funiok (Lipowski) - Šulc, Bitzánek, Fiedor, Křístek, Feber, Mach, Klimeš, Drong, Kučera, Tomančák, Juščík, Matloch, Pavlis, Deák
PANTHERS OTROKOVICE B: Vičánek (Doležal) - Zdražil, Zdráhal, Valenta, Kundrata, Jančík, Haša, Hrtús, Samohýl, Kvapil, Štěpánek, Chalabala, Lovecký, Zajíc

V sobotu od 18 hodin ve městské sportovní hale v Havířově začalo utkání mezi juniory Havířova a Otrokovic. Jako první se radovali ze vstřelené branky hráči domácího týmu, když po necelých třech minutách od úvodního buly se trefil Matloch. Za Otrokovice odpověděl Haša. Do konce první části se každý tým prosadil ještě jednou, takže do kabin jsme šli za stavu 2:2.

Ve druhé třetině jsme čekali na branku osm minut a čtyřicet tři vteřin. Přesilovou hru využil otrokovický Lovecký. Ovšem za necelé dvě minuty bylo vyrovnáno. V čase 34:29 byl vyloučen Štěpánek za hrubost. Domácí tak měli možnost přesilové hry, během které byl vyloučen Lovecký za držení. Toto rozhodnutí sudích se mu nelíbilo, takže za protesty dostal další dvě minuty a k tomu osobní trest deset minut. Havířov odvolal brankáře a na hřišti jsme tak měli možnost sledovat přesilovou hru 6:3, kterou ale domácí nedokázali využít.

Ve třetí třetině tak přišel trest z hokejek otrokovických borců, kteří se trefili dvakrát během patnácti vteřin. Do konce třetiny ještě přidali další dvě branky. Vteřinu před závěrečnou sirénou ještě kosmeticky upravil výsledek domácí Juščík.

Komentář trenéra domácích Ondruše Michala: "Dnes jsme si vyhrát nezasloužili. Soupeř k tomu šel víc naproti. Děkujeme soupeři za utkání."

Komentář trenéra hostů Kvapila Michala: "1. třetina se nám nevydařila podle našich představ. Od 2. třetiny jsme hráli to, co jsme chtěli a také nam k tomu dopomohly přesilovky. Děkuji soupeři za zápas."