Junioři 2017/2018, 14. kolo, ne 7.1.2018, SH Štěrkoviště Otrokovice
PANTHERS OTROKOVICE B
Chomutov
10:4
1:1, 6:1, 3:2

branky: 3. Ivan Zajíc, 23. Ivan Zajíc, 24. Ivan Zajíc, 25. Michal Kundrata, 32. Michal Kundrata, 38. Jaroslav Lovecký, 40. Lukáš Chalabala, 46. Jaroslav Valenta, 47. Jaroslav Valenta, 53. Lukáš Chalabala - 19. Daniel Kučera, 32. Daniel Kučera, 49. Oldřich Jireček, 54. Martin Peksa; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2 + Jan Hrtús 10:3; využití: 1:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Martin Vičánek 22 - Jan Štěpánek 14, Petr Apko 2, Jan Štěpánek 14;

PANTHERS OTROKOVICE B: Vičánek (Doležal) - Kořének, Zdražil, Zdráhal, Valenta, Kundrata, Jančík, Hrtús, Samohýl, Kvapil, Štěpánek, Zubek, Janeček, Chalabala, Lovecký, Zajíc
Chomutov: Štěpánek (Apko) - Halej, Müller, Kellermann, Kubeš, Peksa, Kučera, Holovej, Bernas, Jireček, Hlaváček, Nechanický, Lukáš, Giptner

Stejně jako v sobotu se jako první do vedení dostali domácí, když se po dvou minutách trefil Zajíc. První třetina přinesla zajímavé příležitosti na obou stranách. V závěru prvního dějství byl vyloučen otrokovický Lovecký a hosté šanci v podobě přesilové hry využili. Do šaten se tak šlo za stavu 1:1. Druhá třetina patřila jednoznačně domácímu týmu, který přidával jednu branku za druhou. Zatímco hosté se trefili pouze jedno, tak domácí vsítili branek 6. Do závěrečné třetiny si tak odnášeli luxusní náskok 5 branek. Když ve třetí části Panteři přidali další dvě branky, tak bylo o vítězi rozhodnuto. Diváci sice viděli další tři branky, ale ty pouze kosmeticky upravily výsledek utkání.

Komentář domácího trenéra: Naše vítězství nám vychytal golman, tím že jsme vydrželi první třetinu a povedl se nám nástup do druhé třetiny, kde jsme konečně využili nabídnuté šance. Děkuji za utkání a přeji šťastnou cestu domů.

Komentář hostujicího trenéra: Děkujeme soupeři za zápas, kde rozhodla druhá třetina a naše chyby.