Panteři na skvělý výsledek proti Tatranu na Chodově nenavázali

V neděli se tým Hu-Fa Panthers Otrokovice vydal k utkání devátého kola Tipsport Superligy na půdu pražského Chodova. Cestu na utkání provázely komplikace na dálnici. Kvůli dopravní zácpě Panteři nedorazili na utkání včas a začátek zápasu musel být odložen o 25 minut.

Superliga 2016/2017, 9. kolo, ne 30.10.2016, SH Jižní Město
FAT PIPE Florbal Chodov
PANTHERS OTROKOVICE B
6:4
3:2; 2:1; 1:1

Branky a nahrávky: 9. Koutný (Tyl), 14. Kašovský (Vávra T.), 17. Strachota (Pražák), 24. Dóža (Sýkora), 34. Dóža (Sýkora), 50. Dóža (Tyl) - 18. Jurčík (nagy Michal), 19. Vyoral (Sovják), 35. Zapletal (Szweda), 59. Jurčík (Uhrinovský) . Rozhodčí: Baloun Milan, Šuvada Roman . Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 82 . Střely na branku: 33:22 .

FAT PIPE Florbal Chodov: Mück (Barák) - Pražan, Procházka, Jirásek, Sýkora, Kotlas, Bouša - Kašovský, Tyl, Vávra T., Vávra M., Pražák, Koutný, Chmelíček, Vošta, Dóža, Strachota, Plíhal
PANTHERS OTROKOVICE B: Michajlovič (Majrich) - Jakub Zatloukal, Karel Ťopek, Miroslav Koníček, Ondřej Čevela, Matěj Kostka, Martin Szweda, Michal Nagy - Tomáš Sovják, Lukáš Uhrinovský, Tomáš Olbert, Pavel Jurčík, Marek Zapletal, Dominik Vyoral, Martin Nagy, Adam Pančocha, Lukáš Volek, Martin Krchňáček, Lukáš Petřík

V neděli se tým Hu-Fa Panthers Otrokovice vydal k utkání devátého kola Tipsport Superligy na půdu pražského Chodova. Utkání od začátku provázely komplikace na dálnici. Kvůli dopravní zácpě Panteři dorazili na utkání později, než obvykle a začátek zápasu musel být odložen o 25 minut.

To se projevilo zejména v první třetině. Domácí od začátku byli více aktivní na hřišti než Panteři a ujali se vedení. V 9. minutě vstřelil první branku utkání domácí Koutný. Na něj navázali ještě Kašovský a Strachota a v 17. minutě vedl Chodov už 3:0. Do konce první části se však dvěma kontaktními góly z hokejek Jurčíka a Vyorala dostali Panteři „na dostřel“ a snížili stav zápasu na 3:2.

V druhé třetině opět převzali iniciativu domácí. Nejprve se trefil Patrik Dóža a ve 34. minutě zápasu ten samý hráč zvyšoval už na 5:2. Chvíli později se prosadil hostující Marek Zapletal a snížil stav zápasu na 5:3. Za tohoto stavu i druhá třetina skončila.

Panteři ve třetí části srovnali se soupeřem krok, avšak překonat Mücka v chodovské bráně se jim nedařilo. Naopak šestou branku domácích vstřelil opět Dóža a zkompletoval tak čistý hattrick. V 59. minutě ještě upravil skóre Pavel Jurčík na 6:4, ale další branka v utkání již nepadla.

Panteři tak nenavázali na skvělý výkon proti Tatranu a na půdě úřadujícího mistra bodovat nedokázali. K dalšímu utkání vyráží panteři 13. listopadu na půdu nováčka Tipsport Superligy do Kladna.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/YE-7s-pyXMQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Komentář k utkání trenéra domácích Davida Podhráského: "Dnes jsme věděli, že musíme získat 3 body, abychom potvrdili předchozí vítězství. Jsem rád, že se nám to podařilo, byť bylo v zápase i mnoho hluchých oken. Děkuji oboum sekcím fanklubu."

Komentář k utkání trenéra hostí Karla Ševčíka: „Zápas z naší strany hodně ovlivnil pozdní příjezd díky zácpám na D1 a celková nervozita z cesty se přenesla i do zápasu. Přesto jsme bojovali a snažili se vždy o kontaktní gól. Bohužel soupeř zkušenostmi dotáhl zápas do vítězného konce. Soupeři děkujeme za zápas.“