Áčko se v přímém souboji o předkolo střetne doma v derby s Brnem

Kalendářní rok zakončí áčko Navláčil Panthers Otrokovice dvěma domácími zápasy, hned ten nejbližší bude stěžejním v jejich boji o postup do předkola play-off. V neděli od 18 hodin v něm přivítají v hale na Štěrkovišti brněnský Hattrick, před kterým mají na 10. místě náskok tří bodů.

Zatímco Panteři úvodní zápas po světovém šampionátu nezvládli a prohráli ve Vítkovicích jasně 2:9, Brno si přivezlo bod z České Lípy, kde podlehlo v prodloužení 6:7. Hattrick získal venku sedmý bod i díky hattricku teprve osmnáctiletého Šimona Hronka.

Panteři se pokusí prodloužit šňůru domácích vítězství na čtyři, předtím svoje fanoušky potěšili v zápasech s Ostravou, Black Angels a Pardubicemi, tři domácí vítězství v řadě je pak vynesly na klíčovou 10. příčku.

První vzájemný zápas sezony vyhráli Panteři 18. října v přímém přenosu stanice ČT sport přesvědčivě 6:2, když ani jednou neprohrávali. Zápas se střelecky povedl dvojici Vykopal-Grich, oba se trefili dvakrát.

Nedělní derby bude střetnutím starých známých, na obou stranách je několik hráčů, kteří působili v týmu soupeře. Brankář Zdeněk Raška, obránce Matěj Kostka a útočník Matěj Hronek v Otrokovicích, dres Hattricku oblékali zadáci Panterů David Medek s Jiřím Halamou a útočník Vít Máček.

!!! KUPUJTE ONLINE VSTUPENKY NA TICKETPORTAL.CZ ZDE !!!

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy