Junioři získali plný počet bodů, starší žáci podlehli Uh. Brodu

neděle 18.12.2016 • Redakce

Nejen junioři, ale i dorostenci a starší žáci odehráli o víkendu poslední zápasy v letošním roce. Zatímco junioři naplno bodovali a posunuli se v tabulce na čtvrté místo, starší žáci v boji o první místo v tabulce podlehli 1. AC Uherský Brod 3:5. Dorostence zase zaskočil tým s Holešova, který na turnaj vůbec nedojel.

2. liga juniorů

Junioři si v posledních dvou zápasech opět skvěle zakombinovali a zastříleli. Hrál se pohledný florbal se spoustou střel. Jen v prvním zápase proti Šumperku si Panteři zaměřovali střeleckou mušku trochu déle, ve druhém zápase nadělili Šumperku deset branek. Zapracovat však musíme na návratu do obrany, ten moc nefungoval. Výborně zachytal Kevin Majrich a celý tým si nadělil předčasného Ježíška.

Panthers Otrokovice - FbC Asper Šumperk 5:4

Branky: Kopačka (3), Valenta, Rozumek

Panthers Otrokovice - SK K2 Sportcentrum Prostějov 10:4

Branky: Rozumek (4), Můčka (2), Balloš, Kresa, Bobáčik, Kopačka

Sestava: Majrich - Valenta, Bobáčik, Buňka, Kresa - Stratil, Chalabala, Rozumek, Balloš, Šesták, Kopačka, Můčka

2. liga dorostenců

Dorostenci se vydali k posledním zápasům v letošním roce do Bánova. Hned po příjezdu je čekalo velké překvapení, neboť jejich první soupeř FbC Holešov do Bánova vůbec nedorazil. Spoustu volného času a volnou hrací plochu využili tak otrokovičtí dorostenci k nácviku přesilových her a standardních situací.

K zápasu proti FBC Slušovice tak nastoupili o něco dříve, než bylo uvedeno v turnajovém itineráři. Rozjezd byl poněkud složitější, než by se dalo čekat. První branku sice vstřelili Panteři, Slušovice však vzápětí srovnali. Stejně tak to bylo i o chvíli později. Od druhé třetiny však padaly branky jen do jedné sítě. Panteři však jakoby už byli ukolébaní vánoční atmosférou a místy spíše připomínali turisty směřující na Hostýn. Ve třetí třetině se však zlepšili i v této činnosti a soupeře jednoznačně přehrávali. Připsali si tak další tři body po výhře 7:2

Panthers Otrokovice - FBC Slušovice 7:2

Branky: Jančík (3), Janeček, Štěpánek, Stoklásek, Popovský 

Sestava: Vičánek - Štěpánek, Stoklásek, Samohýl - Jančík, Janeček, Kopčil, Zouhar, Popovský, Zdražil

Zlínská liga starších žáků

Starší žáky čekal na turnaji zápas, na který se všichni Panteři velmi těšili. V přímém souboji o první místo s 1. AC Uherský Brod však nezačali vůbec dobře. I přes šance na obou stranách padaly góly pouze do branky Panterů a brzy tak prohrávali už 0:5. Mladí Panteři se však dokázali s nevydařeného začátku otřepat, na obrat v zápase však síly nestačily a podlehli tak soupeři ze Slovácka 3:5.

V druhém zápase proti FbC Holešov si počínali už lépe a opět se bavili krásnými kombinacemi. I přes nevydařený začátek dokázali dovést zápas do vítězného konce oslavili tak v posledním zápase letošního roku výhru 6:3.

Panthers Otrokovice - 1. AC Uherský Brod 3:5

Panthers Otrokovice - FbC Holešov 6:3

Sestava: Mráček (Doležal) - Pšenčík, Kopecký, Řezáč P., Holiš - Hrtús, Štourač, Ševčík, Koudela, Kahoun, Krčma, Hlavička, Řezáč D., Švancer, Hanačík