Muži přivezli ze hřiště mistra cenný bod

Tým Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE dlouho v utkání proti Vítkovicím vedl, nakonec však padl 5:4 v prodloužení. Z utkání tak bere cenný bod.

Superliga 2019/2020, 21. kolo, so 18.1.2020, SC Dubina Vítkovice
Vítkovice
5:4p
1:2, 1:0, 2:2 - 1:0

1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-FA PANTHERS OTROKOVICE 5:4p

branky: 4. Kuczera, 23. Sidunov, 51. Řezanina, 52. Rýpar, 62. Šebesta - 4. Hrabal, 13. Nagy, 41. Nehila, 43. Haša; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:2 využití: 0:0; diváků: 215; zásahy brankářů: Michajlovič 25 - Gurkovský 15; po třetinách: 1:2, 1:0, 2:2, 1:0;

Sestřih branek:

Vítkovice: Gurkovský (Souček) – Kuczera, Sidunov, Řezanina, Nehera, Hubálek, Hrubý, Firda, Sladký, Gattnar, Jan Šebesta, Rýpar, Hájek, Hatala, Bräuer, Besta
PANTHERS OTROKOVICE B: Michaljovič (Majrich) – Szweda, Kostka, Zimmer, Nagy, Pšenčík, Červenka, Hrabal, Koláčný, Gál, Pešat, Haša, Vykopal, Kvapil, Nehila

Mužské áčko Hu-Fa Panthers Otrokovice sice prohrálo třetí superligový zápas v řadě, podruhé ale získalo aspoň bod za remízu v normální hrací době. Ve Vítkovicích podlehlo 4:5 v prodloužení.

Otrokovice přitom na severu Moravy nemusely dotahovat náskok soupeře. Skóre otevřel po krásné akci Hrabal, domácí sice záhy srovnali, do první přestávky ale překlopil výsledek na stranu hostů kapitán Michal Nagy.

V prostřední třetině padl jenom jeden gól a to do sítě otrokovického gólmana Michajloviče. Nástup do závěrečné části vyšel Panterům parádně, po trefách Nehily a Hašy se utrhli na rozdíl dvou branek. Jenže Vítkovicím stačilo 52 sekund a osm minut před koncem se začínalo znovu. Bonusový bod pak získali v prodloužení domácí.

Panteři zůstali v superligové tabulce šestí s náskokem devíti bodů na první nepostupovou pozici do play off. Další utkání odehrají až 9. února doma, kdy budou hostit Českou Lípu.

Komentář trenéra hostů, pana Michala Kvapila: Zápas z Vítkovicemi jaký jsme očekávali. V první třetině jsme sice hráli zaskočeně a ne na plno toho soupeř využil. Sice jsme dali ze šancí goly, ale museli jsme přidat. Dobře odehraná u ubráněná druhá třetina dala prostor k zlepšenému výkonu v závěru. Utkání šlo až do prodloužení a důležité buly jsme nevyhráli a soupeř využil a bere bod navíc. gratulujeme k vítězství. Poděkujeme hlavně i našim fanouškům za podporu.

Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Zasloužená výhra. Škoda, že až v prodloužení. Šance i tlak byly.

Další domácí zápas hrají Panteři v neděli 9. 2. 2020 od 18:00 proti FBC 4CLEAN Česká Lípa