Otrokovice v Poháru Českého florbalu končí ve čtvrtfinále

Panteři prohráli s klokany 6:5 a končí v poháru ve čtvrtfinále.

Pohár Českého florbalu 2019/2020, Pohár ČF, pá 29.11.2019, SH Děkanka
6:5
2:1, 1:1, 3:3

FbŠ Bohemians - PANTHERS OTROKOVICE 6:5
branky:
4. Matyáš Krebner, 6. Jakub Šárka, 31. Patrik Šebek, 42. Patrik Šebek, 46. Filip Forman, 50. Matyáš Krebner - 20. Vlastimil Červenka, 26. Ladislav Gál, 51. Petr Kittel, 54. Lukáš Kvapil, 57. Lukáš Pešat; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3 + Mikuláš Forman 5:1; využití: 0:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Michal Kotouček 20 - Radovan Michajlovič 26; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:3;

Bohemians: Kotouček (Hyršl) - Zezulka, Ďopan, Kuncman, Čihák, Vojtíšek, Krbec - Šebek, Dobosík, Krebner, Forman, Myöhänen, Koecký, Buršík, Rannanjärvi, Kieler, Cabejšek, Šárka
PANTHERS OTROKOVICE B: Michalovič ( Majrich) - Zimmer, Kostka, Pšnčík, Blažek, Szweda - Červenka, Ďuriška, Hrabal, Koláčný, Janřík, Gál, Kittel, Pešat, Haša, Kvapil, Nehila

Komentář trenéra Panthers Otrokovice Michala Kvapila: První třetina bez života a druhou jsme začali víc v pohybu a hra se zlepšila. Ve třetí jsme zaspali nástup a museli jsme dotahovat soupeře. Opět to byl zápas o produktivitě a nasazení. Gratulujeme soupeři k semifinále.

Komentář Martina Formana za tým Fbš Bohemians: První třetina slušná, druhá hrozná, třetí divoká. Těšíme se na vánoční semifinále a radujeme se z postupu. Děkujeme soupeři za zápas a samozřejmě zvu všechny skalní diváky na neděli!