Panteři budou v zápase s Pardubicemi útočit na třetí domácí výhru v řadě

S cílem prodloužit vítěznou domácí sérii půjde A-tým Navláčil PANTHERS OTROKOVICE do sobotního utkání proti Pardubicím. Zápas desátého týmu Superligy s posledním začne v hale na Štěrkovišti od 19 hodin.

Panteři zvládli středeční drama s Black Angels v nájezdech a doma vyhráli podruhé v řadě. Zvítězit více než dvakrát po sobě ve vlastní hale se jim povedlo naposledy před čtyřmi lety, kdy na Štěrkovišti zdolali pět soupeřů v řadě včetně sobotního soka, kterého tehdy pokořili fotbalovým skóre 2:0. Panteři vyhráli také první vzájemný duel této sezony, na východě Čech zvítězili v září 8:4. Pardubice patří mezi jejich relativně oblíbené protivníky, v základní části s nimi získali doma 17 z 27 možných bodů.

V letošní sezoně se Sokolům zatím nedaří, s hubeným ziskem 7 bodů mu patří poslední příčka, za Pantery zaostávají o pět bodů. Z devíti venkovních utkání přivezli jen bod. V počtu vstřelených (59) i obdržených branek (120) jsou v soutěži druzí nejhorší. Nejproduktivnějšího hráče Pardubic Adama Šmída (10+9) najdeme až na 40. místě, Otrokovice mají naopak v elitní desítce dvojici František Vykopal-Ronald Gašparík, každý z nich se podílel na 29 gólech a Vykopal je s 20 zásahy třetím nejlepším kanonýrem Superligy.

!!! KUPUJTE ONLINE VSTUPENKY NA TICKETPORTAL.CZ ZDE !!!

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy