Panteři otevřeli novou halu vítězstvím, Brnu nasypali v derby 11 branek.

Chvíli se v nově zrekonstruované Městské sportovní hale rozkoukávali. V první třetině ztratili během 35 vteřin dvoubrankový náskok. Florbalisté Hu-Fa Panthers Otrokovice ale nakonec zvládli úvodní zápas superligové sezony s bravurou, Bulldogs Brno přejeli 11:3.

Superliga 2018/2019, 1. kolo, pá 7.9.2018, Městská sportovní hala Otrokovice
Bulldogs Brno
11:3
3:2, 3:1, 5:0

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Bulldogs Brno 11:3

branky: 6. Matěj Kostka, 6. Tomáš Sovják, 15. Matěj Kostka, 25. Lukáš Pešat, 26. Marek Zapletal, 36. Ladislav Gál, 45. Martin Szweda, 50. Petr Kittel, 55. Lukáš Pešat, 57. Petr Kittel, 60. Lukáš Pešat - 8. Petr Voltner, 8. Jan Vojtíšek, 22. Petr Voltner; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 368; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 17 - Filip Kuhn 17, Jan Mazánek 2; po třetinách: 3:2, 3:1, 5:0;

"Bylo vidět, že je to první soutěžní utkání sezony a ještě derby. Věděli jsme, že mají nový tým s mladými kluky a že to bude hodně behavý zápas. Doufám, že hra se bude pořád zlepšovat," krotil po střetnutí optimismus trenér Michal Kvapil.
Otrokovice se dostaly podruhé do vedení v 15. minutě, od stavu 3:2 už sůj náskok jenom navyšovali. První gól v nové hale dal Matěj Kostka, poslední nejproduktivnější hráč zápasu Lukáš Pešat (3+1). Jasné vítězství ocenilo 368 diváků.
"Jsme rádi, že lidi si našli cestu do nové haly a doufám, že jim bude takhle dělat radost dál. Kluci byli léta zvyklí na Štěrkoviště, ze kterého udělali nedobytný hrad. Budeme ho chtít udělat i z nové haly," přál si Kvapil, který postavil všechny tři letní posily - Gála, Rožnovjáka i Zimmera. "Bylo vidět, že jsme si vybrali dobře. Zapracovali se dobře."
Druhý duel sezony odehrají Panteři v neděli v Kutné Hoře Spartou od 18:00. "Musíme hrát stejně doma i venku, pokud chceme v sezoně něco uhrát," dodal Kvapil.