Panteři v zápase o šest bodů prohráli v Ostravě

pátek 26.10.2018 • Redakce

Sérii pěti utkání proti tabulkově blízkým soupeřům začali florbalisté Hu-Fa Panthers Otrokovice porážkou 4:7 v Ostravě.

Pokud by Otrokovice v Ostravě vyhrály, mohly je vystřídat na sedmém místě superligové tabulky. Teď ale ztrácejí na svého rivala bodů pět.
Panterům utekl stejně jako v předchozích zápasech začátek a už ve 13. minutě prohrávali 0:2. Otrokovice se v první třetině zmohly na jedinou střelu na branku, kterou Marek Zapletal snižoval na rozdíl gólu.
V prostředním dějství ztráceli Panteři dvakrát tři branky, do závěrečné části si však nesli nadějný stav 4:5. V poslední dvacetiminutovce už ale střílela do černého jen Ostrava a trenér Kvapil byl po zápase hodně kritcký.
"Nelíbilo se mi naše nasazení, střelba byla slabá, neměli jsme tlak do brány. Individuálně jsme propadali, ve hře jeden na jednoho jsme byli horší," shrnul Kvapil.

Panteři můžou složit reparát v neděli doma, kdy od 18 hodin v Městské hale hostí Českou Lípu.