Panteři v zápase o šest bodů prohráli v Ostravě

Sérii pěti utkání proti tabulkově blízkým soupeřům začali florbalisté Hu-Fa Panthers Otrokovice porážkou 4:7 v Ostravě.

Superliga 2018/2019, 10. kolo, pá 26.10.2018, ČPP Aréna Ostrava
FBC ČPP Ostrava
PANTHERS OTROKOVICE B
7:4
2:1, 3:3, 2:0

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 7:4

branky: 8. Jiří Šebesta, 13. Jakub Mendrek, 22. Filip Čonka-Skyba, 27. Jan Křiva, 31. Jan Křiva, 53. Václav Jurdzin, 60. Filip Čonka-Skyba - 16. Marek Zapletal, 30. Marek Zapletal, 32. Martin Rožnovják, 37. Martin Nagy; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 152; zásahy brankářů: Štěpán Laja 9 - Radovan Michajlovič 15; po třetinách: 2:1, 3:3, 2:0;

Komentář trenéra hostí pana Michala Kvapila: O výsledku rozhodlo naše nasazení, slabá střelba a tlak do brány. Individuální propady a hra 1na1. Lepší druhá třetina nám zápas nevyhraje. Zápas o 6 bodů jsme nezvládli. Děkuji našim fanouškům za podporu a soupeři za utkání.

Komentář trenéra domácích pana Karla Ševčíka: Dnes se hrálo o šest bodů a nasazení obou týmů bylo velmi vysoké. Chytili jsme začátek a jen skvělý Michajlovič zamezil výraznějšímu vedení. Postupem času se Panteři rozehráli, začali pressovat a hráli vabank. V těchto fázích bylo pro nás velmi těžké zápas držet v naší režii. Poučili jsme se z minulých zápasů a v závěru jsme se snažili být velmi zodpovědní. Jsem také rád, že máme už všechny 3 lajny kvalitní a nemusíme hrát v závěru na krev. Soupeři děkuji za zápas a přeji šťastnou cestu domů.