Panteři vyhráli v Praze před pauzou třetí zápas v řadě o gól

Hráči Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vyhráli potřetí v řadě. Tentokrát po boji zdolali Black Angels 6:5 a reprezentační přestávku stráví na 5. místě v tabulce.

Superliga 2019/2020, 10. kolo, ne 3.11.2019, Jedenáctka VS
Black Angels
5:6
0:0, 2:5, 3:1

BLACK ANGELS - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 5:6

branky: 22. Jakub Renčín, 40. Jakub Boček, 42. Matouš Burian, 56. Jaroslav Král, 60. Jakub Renčín - 22. František Vykopal, 27. Pavel Jurčík, 29. Martin Szweda, 34. František Vykopal, 35. Petr Kittel, 46. Petr Kittel; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Daniel Körber 19 - Radovan Michajlovič 25; po třetinách: 0:0, 2:5, 3:1;

Sestřih branek:

Black Angels: Körber (Matiášek) - Vaculík, Obuškevič, Ludvík, Bauman, Neklan, Ježek, Bouček - Král, Burian, Kopecký, Čáslava, Jaroš, Hromada, Hanák, Boček, Hněvkovský, Čejka, Renčín
PANTHERS OTROKOVICE B: Michajlovič (Majrich) - Nagy, Kostka, Szweda, Zimmer, Kvapil, Zdražil, Blažek - Pešat, Gál, Jurčík, Haša, Koláčný, Kittel, Ďuriška, Vykopal, Červenka, Hrabal

Florbalisté Otrokovic potvrdili, že jsou specialisty na těsné zápasy. V hale Black Angels vyhráli v neděli 6:5, a potřetí za sebou tak uspěli rozdílem branky. Dvoutýdenní přestávku v superlize tak přečkají na pátém místě.

Na hřišti nováčka začaly padat góly od prostřední třetiny. Jako první sice inkasovali hosté, už za 50 sekund ale srovnal Vykopal a odstartoval tak skvělou pasáž Panterů, kteří pěti zásahy v řadě za 12 minut skóre dokonale obrátili na svoji stranu. Postupně se prosadili Jurčík, Szweda, podruhé v zápase Vykopal a Kittel.

Utkání se přesto změnilo v drama. Černí andělé ještě do druhé přestávky korigovali a v závěrečné periodě Pantery jasně přestříleli 14:7. Brankář Michajlovič kapituloval třikrát, naposledy ale v čase 59:52, takže domácí už neměli čas na srovnání. Vítězný zásah si tak připsal Kittel, který zužitkoval nahrávku Zimmera před odkrytou branku.
Další zápas odehrají Panteři až 16. listopadu, kdy budou doma hostit třetí Chodov.

Komentář trenéra Michala Kvapila: Body z této arény jsou hodně důležité a těžko se zde budou získávat. Domácí nám ukázali jak se rvát o výsledek. Ve hře jsme měli pár výpadků, kterých je potřeba se vyvarovat. Škoda opět produktivity a chyb o, kterých víme a neustále je děláme. Volno využijeme na další práci a regeneraci. Děkujeme soupeři za utkání.

Komentář asistenta trenéra Black Angels Petra Pajera: nevím jak dlouho nám ještě bude docházet, že bez 100 procentního nasazení po celou dobu zápasu se superliga prostě hrát nedá. Zápas nám utekl tak rychle a tak moc, že už nepomohla ani odmakaná třetí třetina, která byla mimojiné na obou stranách docela pěknou přehlídkou golmanského umění. Nám se to však zrovna moc nehodilo.. gratuluji soupeři ke třem bodům a díky divákům za podporu.

Další domácí zápas odehrají Panteři v sobotu 16. 11. 2019 od 18:00 proti FAT PIPE FLORBAL CHODOV