3.9.2023 PANTEŘI vs Hattrick 7:5 3 0 3 0 0
31.8.2023 Troopers vs PANTEŘI 8:9 0 0 0 0 0
24.8.2023 PANTEŘI vs Bohemians 1:12 0 0 0 0 0
20.8.2023 Hattrick vs PANTEŘI 5:6 3 1 4 0 0
20.2.2022 PANTHERS OTROKOVICE B vs Black Angels 3:6 0 1 1 0 0

Články o hráči

Reportáže
včera

Kohút zavřel bránu, semifinále se stěhuje do Otrokovic za stavu 1:1

O víkendu se budou v hale na Štěrkovišti hrát dva zápasy semifinále první ligy. Rozhodlo o tom naše nedělní vítězství v Kladně, kde jsme po sobotní prohře 3:6 zvítězili o den později 2:0. Hvězdou duelu byl brankář Adam Kohút, který pochytal všech 23 střel kanonýrů. Oba góly pak vstřelil František Vykopal.

Preview k zápasu
út 12.3.2024

V semifinále se střetneme s Kladnem, série začíná v hale Kanonýrů

Po hladkém třízápasovém postupu mezi poslední čtyři týmy první ligy se áčko Goldea Panthers Otrokovice utká o finále s Kladnem, série na tři vítězství startuje o víkendu v hale Kanonýrů.Čtvrtfinále s Hradcem Králové jsme zvládli bleskově ve třech duelech, až na druhý domácí mač (10:2) ale byla výsledkově naprosto vyrovnaná. Úvodní partii jsme vyhráli 4:3 díky trefě Kubíčka 21 vteřin před koncem. Postup jsme pak vydřeli v samostatných nájezdech, na 2:2 srovnal Martin Ležatka tři sekundy před závěrem třetí třetiny.

Reportáže
ne 4.2.2024

Áčko vyhrálo posedmé v řadě, u předposledního ale nechalo bod

Na sedm zápasů natáhl A-tým Goldea Panthers Otrokovice vítěznou sérii v první lize, přesto neodjížděl z pražského Jižního Města úplně spokojený. V závěru ztratil dvougólové vedení a výhru 5:4 nad FAT PIPE Start98 zajistil až v prodloužení kapitán Gál. Promarnili jsme tím šanci přeskočit Ústí nad Labem a dvě kola před koncem základní části zůstali o skóre čtvrtí.