Dorost 2017/2018, 9. kolo, ne 3.12.2017, SH TJ Znojmo
Gullivers Brno
9:8
4:4, 3:1, 2:3

branky: 8. Lukáš Večeřa, 9. Daniel Popovský, 12. Jan Hrtús, 15. Michal Samohýl, 18. Lukáš Večeřa, 21. Lukáš Večeřa, 26. Lukáš Večeřa, 32. Josef Štourač, 36. Radim Jančík - 2. Milan Jedlička, 5. Kryštof Indruch, 12. Milan Jedlička, 14. Tomáš Vejmělka, 26. Jiří Suchomel, 35. Jakub Hofštetr, 40. Milan Jedlička, 43. Jaromír Pospíchal; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Jiří Chromek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1;

PANTHERS OTROKOVICE B: Doležal (Mráček) - Šťourač, Krčma, Koudela, Pšenčík, Kahoun, Jančík, Hrtús, Matyáš, Večeřa, Popovský, Zouhar, Kopčil, Samohýl
Gullivers Brno: Večeřová (Slavíček) - Kubín, Bezrouk, Suchomel, Indruch, Hofštetr, Trávníček, Žec, Jedlička, Kozák, Konstant, Veselý, Ruč, Pospíchal, Pres, Vejmělka, Procházka

Od 11:30 začalo utkání mezi týmy Panthers Otrokovice a Sokol Brno I EMKOCase Gulivers. Zápas byl od úvodu v ofenzivním duchu, když během první třetiny padlo hned 8 branek, které si týmy rozdělily na polovinu. Ve druhé třetině měli navrch hráči z Otrokovic, kteří ve druhé třetině přehráli svého soupeře a vstřelily tři branky. V závěrečné třetině se brněnští hráči snažili stáhnout dvougólové manko, ale to se jim bohužel nepodařilo. Panteři si tak udrželi vedení a zvítězili.

Komentář trenéra domácích: Fanoušci ofenzivního florbalu se asi nenudili, obrany obou týmů byly hodně marné a všichni na hřišti chtěli dávat jen góly

Komentář trenéra hostů: Přestože jsme dokázali prolomit naši gólovou úspěšnost, ztratili jsme jistotou směrem do obrany a soupeř naše chyby po zásluze potrestal. Děkuji za utkání