Junioři 2017/2018, CF1, so 24.3.2018, SH Dašická Pardubice
Pardubice
7:6p
2:3, 1:3, 3:0 - 1:0

branky: 8. David Petržela, 20. Adam Šmíd, 32. Petr Černý, 51. Petr Černý, 59. Lukáš Prix, 60. Lukáš Prix, 63. Lukáš Kučera - 3. Jakub Zdražil, 16. Jakub Haša, 17. Marek Weinelt, 23. Lukáš Chalabala, 26. Michal Kundrata, 32. Martin Janeček; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Martin Haleš 26 - Martin Vičánek 37; po třetinách: 2:3, 1:3, 3:0, 1:0;

Pardubice: Haleš - Kaluža, Grygarčík, Vlasák, Číhař, Czeszewski, Slabý, Kučera, Zitko, Novák, Šmíd, Prix, Macek, Petržela, Weinelt, Žáček, Verner, Černý, Elicer
PANTHERS OTROKOVICE B: Vičánek - Zdražil, Kundrata, Haša, Kvapil, Štěpánek, Zubek, Janeček, Chalabala, Končitík, Zajíc, Lovecký

Komentář trenéra hostí: "Vyrovnané utkání, kde nám soupeř ukázal, že se hraje 60 minut. Poslední 4 minuty už jsme byli ve vlaku a mysleli si že je konec. Do zítřka se musíme znova připravit, zápas začne znova od začátku. Gratuluji soupeři"

Komentář trenéra domácích: "Dnes jsme hráli hluboko pod svoje možnosti. První dvě třetiny jsme dělali velké množství chyb a Otrokovice z brejků nekompromisně trestali. Ve třetí periodě jsme náš tlak podpořili góly a po boji jsme utrpěli výhru. Díky soupeři a zítra se těšíme na odvetu.