Junioři 2018/2019, 4. kolo, so 17.11.2018, SH Třebeš Hradec Králové
PANTHERS OTROKOVICE B
3:2
1:0, 0:1, 2:1

FbC EMER SHOP Hradec Králové - PANTHERS OTROKOVICE 3:2

branky: 13. Pavel Bartoš, 48. Adam Hušek, 48. Adam Hušek - 31. Radim Jančík, 50. Petr Kopčil; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 1 + Vojtěch Nosek 5:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Tomáš Hejčl 28 - Martin Vičánek 33; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:1;

Komentář trénéra domacích: Utkání neproběhlo v nijak závratném tempu.Až na pár pasáží jsme bylo utkání v našich rukou.Dnes nás trošku zradilo zakončení proto takové drama.

Komentář trénéra hostů: Dvě třetiny byla naše rozehrávka v módu slow-motion a Hradec tak i při menším tlaku dokázal sbírat míčky na naší polovině, ve hře nás držel výborně chytající Marťa. Ve třetí třetině jsme dostali soupeře pod tlak, ale místo našeho gólu jsme dostali dva slepené. Což jsme i díky absenci našich dvou nejproduktivnějších hráčů nedokázali dohnat.