Junioři 2018/2019, 5. kolo, so 24.11.2018, SH Štěrkoviště Otrokovice
Plzeň
8:5
3:0, 2:5, 3:0

PANTHERS OTROKOVICE - FbC Plzeň 8:5

branky: 4. Michael Kořének, 8. Martin Janeček, 16. Jan Hrtús, 22. Jakub Haša, 36. Martin Janeček, 41. Radim Jančík, 59. Jakub Haša, 60. Martin Janeček - 24. Jakub Stelzer, 26. Martin Beneš, 26. Tomáš Holeček, 33. Jakub Stelzer, 40. Jakub Stelzer; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 23; zásahy brankářů: Martin Vičánek 22 - Matouš Eret 25; po třetinách: 3:0, 2:5, 3:0;

Komentář domácího kouče Lukáše Ondrouška: Dle mého názory divácky velice divácky atraktivní utkání. Oba týmy byly velice nebezpečné v koncovce, ale golmani se nenechali zahanbit. Po výpadku ve druhé třetině jsme se vrátili ve třetí k naší hře, kterou jsme praktikovali začátkem utkání a díky tomu jsme v souboji s lídrem získali 3 body. Soupeři díky za utkání a přeji šťastnou cestu.

Komentář trenéra hostů V. Michálka: Dnešní zápas rozhodla produktivita v zakončení. První třetinu jsme byli ještě na cestě. Ve druhé třetině jsme začali hrát a to se odrazilo i na stavu. Bohužel v poslední části jsme se nedokázali dostat do útoku podle našich představ. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.