Dorost 2018/2019, 11. kolo, ne 16.12.2018, SH Štěrkoviště Otrokovice
FBC ČPP Ostrava
3:6
1:1, 1:2, 1:3

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - PANTHERS OTROKOVICE 3:6

branky: 11. Daniel Chatrný, 30. Martin Kašík, 32. Šimon Soukup - 13. Dalimil Krčma, 18. Jan Hrtús, 21. Jan Hrtús, 36. Daniel Řezáč, 45. Daniel Řezáč, 45. Ondřej Kahoun; rozhodčí: Vu Pham Anh - Jan Večeřa; vyloučení: 6:2; využití: 1:2; diváků: 70; zásahy brankářů: Ivo Sikora 18 - Filip Doležal 14; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:3;

Komentář domácího trenéra pana M.Koníčka: První dvě třetiny jsme byli aktivnějším týmem, vytvořili jsme si mnoho gólových příležitostí. Škoda, že na konci druhé jsme dostali při vlastní přesilovce gól na 3:2, čímž jsme zbytečně zdramatizovali utkání. Zápas zbytečně hektický, jsme rádi, že jsme to dotáhli do vítězného konce, díky soupeři a hlavně divákům.

Komentář trenéra hostí Ostravy: Vlastními chybami byl zápas dvě třetiny otevřený, i když jsme měli navrch a ve třetí se zápas zlomil naší nedisciplinovaností. Díky soupeři.