Junioři 2018/2019, 9. kolo, so 22.12.2018, SH Štěrkoviště Otrokovice
Náchod
11:4
4:0, 5:1, 2:3

PANTHERS OTROKOVICE - Florbal Primátor Náchod 11:4

branky: 15. Michal Kundrata, 16. Radim Jančík, 17. Vladimír Blažek, 20. Michal Samohýl, 24. Jakub Haša, 31. Michal Kundrata, 32. Jakub Haša, 35. Jan Hrtús, 35. Jakub Haša, 45. Michal Kundrata, 53. Jakub Haša - 38. Michael Havran, 44. Marek Svoboda, 46. Marek Svoboda, 59. Michael Havran; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Martin Vičánek 16, Tomáš Mráček 0 - Dominik Hanuš 32; po třetinách: 4:0, 5:1, 2:3;

Komentář domácího trenéra Lukáše Ondrouška: Dneska jsme chtěli hrát aktivní a atraktivní florbal, což se nám ve 2 třetinách povedlo, což rozhodlo zápas. Díky soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.

Komentář trenéra hostů Daniela Prouzy: Jsem si jistý, že řada týmů by s takovou marodkou, jakou trpíme my, k zápasu ani neodcestovala. My jsme dnes srdnatě bojovali o čest náchodského florbalu a na hřišti nechali maximum. Spousta hráčů zažila premiéru v juniorském florbale a jsem si jist, že získané zkušenosti v budoucnu zužitkují. Děkuji svým hráčům za předvedený výkon. Na hřišti nechali vše a zápas odehráli se ctí. Na soupeře to dnes bohužel nestačilo a možná ani nemohlo. Nechtěl bych totiž zapomenout na kvalitu Otrokovic - jejich hráči jsou výborně technicky vybavení a mají skvělé florbalové návyky, které řadu z nich určitě brzy katapultují na superligovou úroveň. Pro nás byl zápas skvělou zkušeností a všechny hráče, kteří jej odehráli, určitě posune dál. Děkuji soupeři za utkání a skvělou zkušenost a přeji všem krásné a pohodové svátky.