Junioři 2018/2019, 10. kolo, so 5.1.2019, SH Milevsko
Milevsko
0:11
0:2, 0:4, 0:5

FBC Došwich Milevsko - PANTHERS OTROKOVICE 0:11

branky: 8. Michal Samohýl, 15. Jakub Haša, 24. Jakub Haša, 34. Michael Kořének, 36. Jakub Haša, 36. Radim Jančík, 47. Jakub Zdražil, 51. Martin Janeček, 52. Petr Kopčil, 58. Lukáš Chudíček, 60. Pavel Malošík; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 29 - Matěj Kubíček 28; po třetinách: 0:2, 0:4, 0:5;

Milevsko: Dvořák(Kahoun) - Süsmilich, Stráňka, Plocha, Lípa, Strouhal - Volf, Trojáček, Janda, Dolejš, Fridrich, Černý, Staněk, Bečka
PANTHERS OTROKOVICE B: Kubíček(Vičánek) - Zdražil, Štěpánek, Malošík, Blažek - Zdráhal, Janeček, Kořenek, Popovský, Jančík, Kopčil, Haša, Samohýl, Chudíček

Komentář trenéra domácích: Ospalý výkon, všichni asi ještě byli na Vánočních prázdninách. Gratuluji jasně lepšímu soupeři.

Komentář trenéra hostů p. Ondrouška: V 1 třetině nekoncentrovaný výkon. V 2 třetině už jsme se postupně dostávali k naší hře a vytvořili si tak náskok, abychom si 3 třetinu mohli užít. Díky soupeři za utkání.