Junioři 2018/2019, 11. kolo, ne 6.1.2019
České Budějovice
9:11
2:1, 3:4, 4:6

FBC Štíři Č. Budějovice - PANTHERS OTROKOVICE 9:11

branky: 13. Jan Gucko, 13. Jan Procházka, 24. Tomáš Hanák, 33. Tomáš Brožek, 36. Daniel Drobiš, 48. David Camrda, 48. Marek Würstl, 54. Daniel Drobiš, 59. Jan Procházka - 15. Martin Janeček, 33. Radim Jančík, 37. Martin Janeček, 39. Jakub Zdražil, 40. Michael Kořének, 44. Martin Janeček, 48. Martin Janeček, 49. Radim Jančík, 54. Jakub Haša, 55. Jakub Zdražil, 60. Martin Janeček; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Martin Ležák; vyloučení: 3:5; využití: 2:2; diváků: 55; zásahy brankářů:Martin Hanousek ? - Martin Vičánek ?; po třetinách: 2:1, 3:4, 4:6;

České Budějovice: Hanousek - Würstl, Holý, Gucko, Morávek, Camrda - Drobiš, Tibitancl, Hrouzek, Fořt, Beneš, Brožek, Hanák, Veselý, Procházka
PANTHERS OTROKOVICE B: Vičánek(Kubíček) - Zdražil, Štěpánek, Malošík, Blažek - Zdráhal, Janeček, Kořenek, Popovský, Jančík, Kopčil, Haša, Samohýl, Chudíček

Komentář trenéra domácích Jana Králíka: Dnešní přestřelku bohužel pro nás vyhrál soupeř. Utkání rozhodla pasáž ve druhé třetině, kdy jsme přišli velice rychle o 3golový náskok. Ve třetí třetine jsme museli dohánět náskok soupeře a hromadily se chyby. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.

Komentář trenéra hostů Lukáše Ondrouška: Kvalitní zápas s houževnatým soupeřem, který rozhodně nepatří na spodek tabulky. Díky soupeři za utkání a pozdravuju věrné fanoušky u onlinu, zvláště rodiče :)