Junioři 2018/2019, 16. kolo, so 16.2.2019, SH Štěrkoviště Otrokovice
Kladno
9:7
1:4, 5:0, 3:3

PANTHERS OTROKOVICE - Kanonýři Kladno 9:7

branky: 20. Michal Kundrata, 29. Michael Kořének, 31. Michal Kundrata, 35. Jakub Haša, 37. Radim Jančík, 38. Michael Kořének, 42. Martin Janeček, 49. Jakub Haša, 60. Jakub Haša - 14. Matyáš Bachmaier, 15. Vojtěch Pfaur, 17. Mikuláš Plášek, 19. Vojtěch Pfaur, 43. Vojtěch Pfaur, 49. Matěj Stůj, 53. Tomáš Sochor; rozhodčí: Adam Hollósy - Jiří Vidlař; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 23 - Radek Veselý 18; po třetinách: 1:4, 5:0, 3:3;

Komentář zápasu trenéra domácích Lukáše Ondrouška: Do dnešního utkání jsme oproti soupeři nastoupili bez důrazu a když se to sečte s pár chybami v rozehrávce, nemohli jsme být překvapeni jeho vedením. První pauza nám dala možnost zkoncentrovat se, změnit pár taktických věcí a nabudit se do dalšího průběhu utkání. Vše se povedlo, dostali jsme se na koně a utkání rozhodli. Díky soupeři za utkání.

Komentář hostujícího trenéra Jana Buka: Zápas v dobrém tempu. 1. a 3. třetina od nás nejlepší úseky v sezóně. Ve druhé části jsme polevili v obraně a neproměnili své příležitosti, což nás stálo výsledek.