FAT PIPE Florbal Chodov
5:10
2:1, 2:3, 1:6

PANTHERS OTROKOVICE - VŠO FLORBAL CHODOV 5:10

branky: 3. Michal Kundrata, 11. Vladimír Blažek, 32. Michael Kořének, 37. Jakub Haša, 57. Jakub Haša - 10. Ivan Pergler, 25. Jiří Koklar, 25. Jiří Lebeda, 31. Daniel Eremiáš, 45. Radim Slunečko, 45. Martin Fenik, 48. Petr Kopecký, 49. Martin Řezáč, 51. Martin Řezáč, 60. Daniel Eremiáš; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 5 + Jakub Haša 5 + Radim Jančík OS:1; využití: 0:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Martin Vičánek 30, Matěj Kubíček -1 - Jan Hartman 18; po třetinách: 2:1, 2:3, 1:6;

PANTHERS OTROKOVICE B: Vičánek (Kubíček) - Štěpánek, Pšenčík, Blažek, Zdráhal, Zdražil, Chudíček - Štourač, Kořének, Haša, Kundrata, Janeček, Popovský, Jančík, Malošík, Kopčil, Samohýl, Kopecký
FAT PIPE Florbal Chodov: Petr (Hartman) - Adam, Strnad, Novotný, Doleček, Valenta - Fenyk, Lebeda, Koklar, Řezáč, Maxa, Chládek, Pergler, Stopka, Eremiáš, Bečka

Komentář trenéra domácích Lukáše Ondrouška: "Dneska hodně slušné dvě třetiny, bohužel jsme odpadli fyzicky. Díky hráčům A-týmu a všem fanouškům za výbornou podporu z hlediště."

Komentář trenéra hostí - Ondřej Neuman: "My si tento týden prožíváme peklo. Odehráli jsme náš vrchol sezóny a nyní léčíme sami sebe v tomto diletantském systému soutěže. Věděli jsme, že nás tu dnes čeká motivovaný soupeř a to se potvrdilo. Jsem hrdý na kluky, jak dokážou i v takové chvíli fungovat. Zápas jsme zvládli, ale stupiditu formátu soutěže budu kritizovat až do jeho konce.