Po výpadku za začátku třetí třetiny už panteři nestihli srovnat a prohráli 4:5.

Superliga 2018/2019, 16. kolo, ne 16.12.2018, Městská hala Otrokovice
FAT PIPE Florbal Chodov
4:5
1:2, 1.0, 2:3

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:5

branky: 19. Lukáš Pešat, 33. Ladislav Gál, 57. František Vykopal, 58. Pavel Jurčík - 8. Daniel Maxa, 12. Ondřej Plíhal, 44. Tom Ondrušek, 46. Tom Ondrušek, 47. Marek Matejčík; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků:366; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 22 - Jan Barák 13; po třetinách: 1:2, 1:0, 2:3;

PANTHERS OTROKOVICE B: Michajlovič(Majrich) - Petřík, Szweda, Kostka, Zimmer, Nagy.Mi., Čevela - Sovják, Zapletal, Švajný, Jurčík, Vykopal, Pešat, Kvapil, Volek,Rožnovják, Uhrinovský, Kittel, Gál,
FAT PIPE Florbal Chodov: Barák(Frühbauer) - Pražan, Maxa, Kašovský, Vávra T., Doubek, Strnad - Mikeš, Koutný, Vošta, Mavra M., Ondrušek, Řezáč, Krbec, Matejčík, Plíhal

Komentář domácího trenéra, pana Michala Kvapila: "Dnešní zápas jsme prohráli ve třech minutách. Když jsme se dostali zpět do zápasu a neproměnili pár nabídnutých šancí, mělo se rozhodnout ve třetí třetině. Tam jsou právě ty osudné tři minuty, kdy soupeř odskočil o 3 góly a my museli bojovat do posledních sil, abychom zápas otočili na naši stranu. Musíme bojovat 60 minut naší hrou, kterou musíme ještě zlepšit. Děkuji soupeři a všem zúčastněným za utkání."

Komentář trenéra hostů, pana Davida Podhráského: "Podle očekávání velmi těžký zápas, ve kterém jsme měli plno dobrých pasáží, ale také plno hluchých a jedna z nich nás málem stála body. Jsem rád, že jsme to zvládli, protože Otrokovice budou v závěru základní části velmi nebezpečné