Panteři odjeli z haly Bohemians s prázdnou

Zatímco na srpnovém Czech Open v Praze florbaloví Panteři zazářili premiérovým postupem do čtvrtfinále kategorie Elite, v superlize se jim v letošní sezoně venku proti celkům z hlavního města republiky nedaří. Po porážce od Sparty prohráli v 5. kole nejvyšší soutěže s Bohemians 3:5.

Superliga 2018/2019, 5. kolo, ne 23.9.2018, SH Děkanka
Bohemians
5:3
1:1, 4:1, 0:1

FbŠ Bohemians - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 5:3

branky: 14. Patrik Šebek, 30. Jakub Buršík, 33. Jakub Buršík, 34. Pavel Čihák, 39. Josef Juha - 6. Martin Rožnovják, 26. Petr Kittel, 57. Tomáš Sovják; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 124; zásahy brankářů:Michal Kotouček 16 - Radovan Michajlovič 19; po třetinách: 1:1, 4:1, 0:1;

Komentář domácích ( Jakub Štěpánek ): Navázali jsme na kvalitní výkon z Boleslavi. Opět špičkový Buršík a koncentrovaný výkonem jsme 60 minut kráčeli za vítězstvím. Škoda zblázněného závěru, ale to si sedne. Díky divákům, rozhodčím i soupeři a šťastnou cestu domů.

Komentář hostů ( Kvapil Michal ): O našem dnešním neúspěchu rozhodla druhá třetina. Kdybychom byli celý zápas aktivní jako třetí třetinu, tak by se ten zápas, tak by se ten zápas asi vyvíjel jinak. Opět se projevila naše největší slabost a to je střelba na bránu a tím neskórujeme. Gratuluji domácím k výhře.