Panteři porazili Střešovice i podruhé v sezoně o gól

Muži vezou z výjezdního utkání proti Tatranu plný počet bodů za výhru 6:5.

Superliga 2019/2020, 18. kolo, pá 20.12.2019, STODOLA Aréna Střešovice
Tatran Teka Střešovice
5:6
1:3, 2:3, 2:0

Tatran Teka Střešovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 5:6

branky: 2. Adam Tlapák, 23. Jakub Kolísko, 24. Martin Šindelář, 41. Martin Pánek, 45. Martin Pánek - 4. Peter Nehila, 12. Matěj Kostka, 18. Filip Hrabal, 25. Petr Koláčný, 28. Vlastimil Červenka, 39. Ladislav Gál; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 324; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 4, Lukáš Kříž 1, Lukáš Kříž -1 - Kevin Majrich 0, Kevin Majrich -1, Kevin Majrich 0; po třetinách: 1:3, 2:3, 2:0;

Sestřih branek:

Tatran Teka Střešovice: Kříž (Frühbauer) - Tlapák, Kolísko, Mühlfait,Sládeček, Pánek - Tlapák, Kreysa, Piták, Kolísko, Havlas, Kočandrle, Vavroušek, Novák, Meliš, Šindelář, Tomčo, Wojnar
PANTHERS OTROKOVICE B: Majrich (Michajlovič) - Nagy, Kostka, Pešat, Zimmer, Kostka, Szweda - Pešat, Kvapil, Hrabal, Gál, Vykopal, Červenka, Koláčný, Jurčík, Nehila

Muži Hu-Fa Panthers Otrokovice odčinili domácí porážku od Bohemians a v posledním letošním venkovním zápase superligy zdolali Tatran Střešovice 6:5. I druhé vítězství ve vzájemném zápase vychytal mladý brankář Kevin Majrich.

Panteři nemuseli v pátek večer do Prahy, Tatran si vybral pro výjezdní utkání Hradec Králové. Na neutrální východočeské půdě začali lépe "domácí", na jejich rychlý gól ale odpověděli hosté ještě do první přestávky zásahy Nehily, Kostky a Hrabala. První asistenci v Superlize si připsal junior Petr Pšenčík.
Po pauze sice Tatran dvěma slepenými brankami srovnal skóre, Koláčný, Červenka a Gál ale zajistili Panterům před závěrečnou třetinou třígólový náskok, což bylo rozhodující. Střešovice podařeným nástupem do poslední části korigovaly na rozdíl branky, jenže pak Majrich svoji bránu zavřel a výsledek se už nezměnil.
Tým si tak pojistil šesté místo a před nedělním domácím zápasem proti posledním Pardubicícm se bodově dotáhl na páté Bohemians.

Komentář trenéra hostů: "Dnes jsme zahráli v prvních dvou třetinách dobrou hru a skórovali jsme. Bohužel jsme měli hodně šancí na to, abychom dali i více branek. Ve třetí třetině ukázal Tatran sílu a vsadil ne riziko. Výborným výkonem Kevina brance jsme ubránili těsné vedení. Děkujeme místním divákům za atmosféru.

Komentář trenéra domácích: "Hrozně se nadřeme na gól. Musíme začít hrát více přímočaře. Ve chvíli, kdy jsme hru zjednodušili, dostali se do tempa, tak začali přicházet i šance. Děkujeme soupeři za zápas."

Panteři letos naposledy doma, v neděli od 18:00 !!!