Panteři vyhráli třetí zápas v řadě. Tentokrát ovládli derby s Hattrickem

Tým Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE zvítězil po velkém boji nad Hattrickem Brno 4:2 a má tak třetí výhru v řadě.

Superliga 2019/2020, 16. kolo, ne 8.12.2019, SH Maloměřice
Hattrick
PANTHERS OTROKOVICE B
2:4
0:1, 2:1, 0:2

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 2:4

branky: 22. Jakub Procházka, 31. Martin Nagy - 10. Lukáš Pešat, 29. František Vykopal, 53. Filip Hrabal, 60. Ladislav Gál; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2 + David Coufal (HAT) OS:1; využití: 0:0; diváků: 173; zásahy brankářů: Filip Kejík 20 - Kevin Majrich 14; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:2;

Sestřih branek:

Hattrick: Kejík (Kühn) - Andrle, Sládeček, Medek, Horák - Procházka, Jalový, Fuchs, Coufal, Machálek, Dvořák, Nagy, Ondráček, Grábl, Vlach, Gold, Halama, Hronek, Kůra
PANTHERS OTROKOVICE B: Majrich (Kubíček) - Nagy, Szweda, Kostka, Zimmer, Zdražil - Pešat, Gál, Červenka, Nehila, Koláčný, Volek, Vykopal, Haša, Kvapil, Ďuriška, Hrabal

Otrokovický A-tým zvládl víkendový dvojboj v superlize na jedničku. Poté, co v pátek doma přetlačil Královské Vinohrady 10:6, uspěl i v neděli v Brně, kde udolal Hattrick i podruhé v sezoně, tentokrát 4:2. Díky třetí výhře v řadě se Panteři vyšvihli po 16 kolech na páté místo tabulky.

Výsledek moravského derby byl dlouho na vážkách. Panteři dvakrát vedli, na góly Pešata s Vykopalem však Brno však dokázalo vždy odpovědět. Vyrovnání na 2:2 přitom zařídil exotrokovický Martin Nagy.
Panteři svoji střeleckou převahu v celém zápase zúročili až v závěrečné třetině. Potřetí v utkání je poslal do vedení Hrabal a cenné vítězství pojistil při soupeřově hře bez brankáře Gál, který má z posledních tři zápasů parádní bilanci pěti branek a dvou asistencí.
Další střetnutí odehrají Otrokovice už tuto neděli, kdy se od 18 hodin doma utkají v přímém souboji o páté místo s Bohemians Praha.

Komentář trenére hostů Michala Kvapila: Velice důležité utkání ve kterém, rozhodovali maličkosti. Domácí hráli velice dobře v obraně a z této palubovky se body budou odvážet těžce. Jsme rádi , že po útlumu ve druhé třetině jsme odehráli dobře závěrečnou část. Děkuji našim fanouškům za podporu.

Komentář trenéra domácích Marka Fialy: Z naší strany prachbídnej výkon. Absolutně jsme selhali v útočné fázi. Chyběla nám šťáva a připravenost v hlavách. Podobný přístup se nesmí opakovat. Soupeři díky za zápas

Další domácí zápas odehrají Panteři v neděli 15. 12. 2019 od 18:00 proti FbŠ Bohemians.