Panteři ztratili domácí zápas s Chodovem v závěrečné třetině

Hráči Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE přes nadějný vývoj podlehli Chodovu a vítězná série tak skončila.

Superliga 2019/2020, 11. kolo, so 16.11.2019, Městská hala Otrokovice
FAT PIPE Florbal Chodov
2:6
0:0, 1:1, 1:5

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:6

branky: 31. Ladislav Gál, 60. Lukáš Kvapil - 22. Martin Koutný, 45. Marek Vávra, 47. Tomáš Sýkora, 51. Marek Matejčík, 59. Tom Ondrušek, 60. Marek Vávra; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 412; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 19 - Michal Rebro 19; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:5;

Sestřih branek:

PANTHERS OTROKOVICE B: Michajlovič (Majrich) - Nagy, Szweda, Zimmer, Kostka, Pšenčík - Pešat, Gál, Koláčný, Kittel, Červenka, Volek, Hrabal, Jurčík, Vykopal, Jančík, Volek
FAT PIPE Florbal Chodov: Rebro (Pergler) - Pražák, Doubek, Kašovský, Vošta, Sýkora, Strnad - Maxa, Mikeš, Vávra, Ondrušek, Řezáč, Koutný.M, Matejčík, Koutný.J, Krbec, Plíhal

Panteři čtvrtou superligovou výhru v řadě nepřidali. V úvodním ze série tří utkání proti vedoucímu triu soutěže doma podlehli Chodovu 2:6. I tak ale zůstali v tabulce pátí.

Rekordní návštěva sezony v Městské hale, kam v sobotu dorazilo více než 400 fanoušků, musela čekat na úvodní gól utkání až do 22. minuty, kdy poslal hosty do vedení v přesilovce Koutný. Panteři srovnali v půlce třetiny po šťastné teči Gála. Obrátit výsledek na stranu Otrokovic mohl těsně před druhou přestávkou Volek, jenže sólo zakončil nepřesnou střelou.
O šanci na bodový zisk přišli Panteři v nástupu do poslední třetiny. Dvakrát si nepohlídali soupeře při standardních situacích a zkušení hráči Chodova toho dokázali využít. Za stavu 1:5 ještě korigoval Kvapil, jenže to už bylo na zvrat pozdě. Poslední gól pak dostali Panteři do prázdné brány při power play.
Další dva duely odehrají venku, v pátek v hale první Mladé Boleslavi a v neděli v Praze proti Spartě.

Komentář asistenta trenéra domácích pana Miroslava Koníčka: Bohužel se musíme pořád dokola opakovat a psát, že rozhodují maličkosti. Dneska to byly standartky a nemohoucnost proměnit 100% šance, které rozhodly o vítězi utkání. Věřím, že se z toho poučíme a už se takové věci nebudou opakovat. Děkujeme skvělým divákům a gratulujeme soupeři.

Komentář trenéra hostů pana Davida Podhráského: "Dnes to byl těžký zápas , který z velké části neměl moc velké tempo. Na to jsme museli reagovat, což se povedlo a konec už jsme poměrně v klidu dohráli. Bodů ze zdejšího povrchu si každopádně velmi ceníme."