Otrokovice potvrdily v Havířově roli favorita

Hráči Otrokovic potvrdili papírové předpoklady a po vítězství v Havířově v poměru 6:3 postupují v Poháru Českého florbalu do další fáze

Pohár Českého florbalu 2019/2020, 2. kolo, st 21.8.2019, MSH Havířov
Havířov
3:6
2:1, 1:3, 0:2

Florbal Havířov - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 3:6

branky: 16. Pavel Bezděčík, 20. Jakub Vilím, 34. Adam Feber - 19. Petr Kittel, 22. Štěpán Kostolány, 29. Martin Szweda, 38. Petr Kittel, 44. Štěpán Kostolány, 52. Petr Koláčný; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků:211; zásahy brankářů: Vojtěch Stefan 24 - Kevin Majrich 13; po třetinách: 2:1, 1:3, 0:2

Havířov: Stefan, (Kolář) - Ošťádal, Šochman, Matloch, Drong, Hřivna, Peřka - Žwak, Chládek, Kutáček, Bezděčík, Kraus, Holeš, Křístek, Černý, Vilím, Kozlík, Kloza, Feber
PANTHERS OTROKOVICE B: Majrich, (Vičánek) - Nagy, Szweda, Zimmer, Kvapil, Čevela, Zdražil - Koláčný, Petřík, Jurčík, Červenka, Ďuriška, Gál, Haša, Pešat, Kostolány, Kittel, Volek

Komentář trenéra hostů - Michala Kvapila: Domácí nás velice dobře prověřili. Všechny třetiny byli vyrovnaným soupeřem. Naše hra dopředu musí být více produktivní, ale víc je potřeba zlepšit obrannou činnost. Dvě třetiny jsme nebyli schopni využít šance. V poslední části se podařilo odskočit a zápas zvládnout. Děkujeme soupeři za utkání.

Komentář asistenta domácích pana Pacíka: Tým byl dvě třetiny více než vyrovnaným soupeřem. V druhé třetině díky vlastním chybám jsem soupeři umožnili otočit skóre, které si ve třetí třetině pohlídal a navýšil. Z naší strany to byla v závěrečné třetině křeč. Hráčům děkujeme za přístup k utkání, nasazení a bojovnost a soupeři za kvalitní utkání.