Muži si připisují v Poháru druhou výhru

PANTHERS OTROKOVICE si připisují v Poháru Českého florbalu druhou výhru a výrazně se přiblížili postupu.

Pohár ČF, 2. kolo, st 18.8.2021, SH TJ Znojmo
Znojmo
4:5p
2:1, 1:3, 1:0 - 01

TJ Znojmo - PANTHERS OTROKOVICE 4:5p

branky: 18. Vojtěch Procházka, 19. Petr Číhal, 26. Václav Bajko, 47. Vojtěch Procházka - 8. Josef Štourač, 29. Peter Nehila, 39. Martin Ležatka, 40. Martin Ležatka, 63. Filip Hrabal; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Jan Hándl ? - Kevin Majrich ?; po třetinách: 2:1, 1:3, 1:0, 0:1;

Znojmo: Hándl (Bauer) - Blažek, Vlček, Procházka, Král, Kriš, Matoušek, Daberger - Číhal, Šrámek, Novák, Palášek, Ďuriška, Bajko, Pe. Mašek, Pa. Mašek, Kucharič
PANTEŘI: Majrich (Steiger) - Kvapil, Medek, D. Ležatka, Sovják, Kopecký, Halama - Červenka, Hrabal, Jurčík, Štourač, Krčma, Malý, Máček, Hadaš, Nehila, Petřík, M. Ležatka

Dva dny poté, co doma porazil Bulldogs Brno, vyhrál A-tým Panterů také druhý zápas Českého poháru. Ve Znojmě však potřeboval prodloužení, aby domácí zdolal 5:4. Před závěrečným utkáním skupiny v Ostravě mají Panteři pět bodů a jsou blízko postupu do další fáze soutěže.

Přestože na začátku 8. minuty poslal favorita do vedení Štourač, zápas se pro hosty nevyvíjel dlouho dobře. Znojmo ještě do první pauzy výsledek dvěma slepenými góly otočilo a v úvodu druhé periody přidalo třetí branku.

Až pak Panteři zapnuli a třemi zásahy v řadě skóre obrátili na svoji stranu. Na snížení Nehily navázal dvěma góly Martin Ležatka, jeho bratr David přidal asistenci. O vítězství v normální hrací době, ale tým přišel v 47. minutě. Bonusový bod mu pak zajistil v 63. minutě Hrabal po nahrávce Medka.

Skupinovou fázi zakončí Panteři 25. srpna v Ostravě.