Domácí porážka od Angels připravila Pantery o reálnou naději na předkolo play-off

Pokud A-tým PSG Panthers Otrokovice nevyhraje v neděli v hale vedoucího Tatranu Střešovice, přestane už existovat i teoretická šance na postup do předkola play-off superligy. Domácí prohra od Black Angels v poměru 6:8 Pantery zatlačila na předposlední místo za Pardubice, které porazily Královské Vinohrady.

Livesport Superliga, 23. kolo, pá 10.2.2023, Městská hala Otrokovice
Black Angels
6:8
1:3, 4:3, 1:2

PSG PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS 6:8

branky: 13. Jiří Halama, 31. Pavel Jurčík, 34. Peter Nehila, 36. František Vykopal, 39. Peter Nehila, 56. Filip Hrabal - 5. Matouš Burian, 8. Radek Hanák, 12. Jakub Renčín, 22. Jakub Hromada, 31. Tomáš Čáslava, 34. Jakub Boček, 47. Jakub Boček, 50. Matouš Burian; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 4:4; využití: 1:2; diváků: 163; zásahy brankářů: Adam Kohút 10 - Ondřej Matiášek 9; po třetinách: 1:3, 4:3, 1:2

PANTEŘI: Kohút, Pujin - Sovják, Halama, Šefčík, Kubíček, Horák - Grlický, Kelemen, Grich, Hrabal, Nehila, Zapletal, Minich, Šťourač, Jurčík, Zouhar, Šťourač
Black Angels: Matiášek, Körber - Pícha, Bouček, Obuškevič, Bauman - Ludvík, Renčín, Boček J., Boček M., Burian, Hromada, Bačinský, Hanák, Čáslava, Novotný, Fryš, Šťourač

Proti andělům jsme nastoupili v Městské hale a úvod zápasu nám nevyšel, Halama snižoval ve 13. minutě na 1:3. V polovině utkání jsme prohrávali 2:6, třemi góly jsme se ale dostali do druhé pauzy na kontakt. Zabrala nejproduktivnější lajna, dvakrát se trefil kapitán Nehila, jednou Vykopal.

Na začátku třetí třetiny jsme měli šanci vyrovnat z přesilovky, jenže jsme ji nevyužili a po naší zbytečné ztrátě jsme při rovnovážném počtu hráčů na ploše inkasovali. Dvě rychlá vyloučení za sebou nás pak poslala do tří a Angels dvojnásobnou početní výhodu zužitkovali.

Zápas ještě zdramatizoval Hrabal, který nachytal brankáře střelou na přední tyč. V další velké možnosti ale stejný hráč poslal míček nad bránu a neujala se ani hra bez gólmana. V novém roce jsme tak prohráli i šestý duel.

Další utkání odehrajeme v neděli v hale vedoucího Tatranu Střešovice a to od 17 hodin.