Panteři odjeli z Boleslavi s prázdnou, s lídrem drželi krok dvě třetiny

Hráči Otrokovic drželi s favoritem krok dvě třetiny. Ve třetí však Boleslav odskočila a bere vítězství 7:2.

Superliga 2019/2020, 12. kolo, pá 22.11.2019, MSH Mladá Boleslav
Florbal MB
7:2
3:1, 0:1, 4:0

Technology Florbal MB - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 7:2

branky: 7. Aleš Höffer, 8. Jakub Bína, 20. Jiří Curney, 41. Jiří Curney, 43. Tomáš Chroust, 45. Tomáš Chroust, 53. Mikuláš Komárek - 14. Filip Hrabal, 32. Filip Hrabal; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 270; zásahy brankářů: Petr Musil 17 - Radovan Michajlovič 28; po třetinách: 3:1, 0:1, 4:0;

Sestřih branek:

Florbal MB: Musil (Bauer) - Suchánek, Krzyžanek, Zakonoc, Gruber, Höffer - Curney, Natov, Šebek, Komárek, Chroust.Ta, Chroust.To, Tokoš, Korych, Šlechta, Tomašík
PANTHERS OTROKOVICE B: Michajlovič (Majrich) - Nagy, Kostka, Zdražil, Zimmer, Pšenčík, Szweda - Pešat, Hrabal, Kvapil, Koláčný, Ďuriška, Haša, Volek, Vykopal, Jančík, Červenka

Florbalisté Otrokovic nebodovali v superlize podruhé za sebou, což se jim v sezoně ještě nestalo. Po domácí porážce od druhého Chodova nezvládli ani duel v hale vedoucího týmu soutěže a v Mladé Boleslavi podlehli 2:7.

Stejně jako v předchozím zápase drželi Panteři naději na bodový zisk dvě třetiny, v poslední jim však soupeř utekl. Hosté před závěrečnou částí prohrávali jenom 2:3, když dvakrát snižoval Filip Hrabal. Jiného střelce však Panteři v pátek večer nenašli. Nedařilo se jim ani v přesilovkách, nevyužili ani jednu ze tří početních výhod.

Utkání Otrokovice ztratily v nástupu do posledního dějství, když v rozmezí 41. až 45. minuty třikrát inkasovali. Od ještě vyšší porážky uchránil hosty brankář Michajlovič.

Sérii tří zápasů proti třem nejlepším týmům superligy uzavřou Panteři v neděli v Praze proti Spartě. Po dvanácti kolech jsou šestí.

Komentář trenéra Michala Kvapila: Boleslav dnes předvedla svou herní sílu a byla lepším týmem. Nepodařili se nám vstupy do první a závěrečné třetiny. Trestuhodně jsme zahodili nabídnuté šance a i naše špatné přesilovky. Gratulujeme soupeři.

Komentář trenéra Petra Novotného: Otrokovice dnes přijeli hlavně dobře bránit a myslím, že se jim to 2 třetiny dařilo. V zápase předvedl výborný výkon gólman Michajlovič. Je také potřeba říct, že soupeř dnes velmi dobře řešil breakové situace. S výsledkem dnes musíme být hodně spokojeni. Děkuji soupeři za férové utkání.